Uniqa

Radom

Opinie o Uniqa

task

@klara i takie firmy lubię! Dlatego własnie planuję wysłać cv na specjalistę ds. odszkodowań. Wymagają ode mnie, jak i od każdego kandydata, wykształcenia wyższego, wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych oraz dobrej znajomości pakietu MS Office.

ubezpiecz sie u mnie

Pracowałam u P.Sz dość krótko, ale to co mówili moi przedmówcy, raczej nieaktualne jest. Pracodawca jest wymagający, jeżeli dobrze się robi swoje, to jest ok. Dużo wymaga i jest bezpośrednia. Co do biura, to jest ciepło, mila atmosfera, przestronne. Praca momentami dość stresująca, ale można wiele się nauczyć. Ja zaczęłam tam prace bez żadnego doświadczenia i szybko zostałam wyszkolona. Pozdrawiam

uniqająca

też mam niemiłe doświadczenia z Panią Sz. z ul. szklanej w Radomiu...wyzysk, mobbing,mobbing,mobbing, zastraszanie, wciskanie ciemnoty, co miesiąc inna wypłata, oszczędności na ogrzewaniu polegają na tym że zimą temepratura w biurze to ok 15'C, Pani Sz. zaleca ubieranie się na ,,cebulkę,, centralne ogrzewanie jest dopiero od roku, wcześniej biuro ogrzewane było farelami,rano 8-10 siedziało się w kurtkach!!! trzeba na siłę ubezpieczać swoich znajomych ,i rodzinę, nie polecam pracy u Pani Sz.

tajemnicza

Wiele lat temu pracowałam w tej firmie, bardzo niemiło ją wspominam. Zatrudnienie było na umowach śmieciowych a często na czarno za zaniżone stawki. Nieprzyjemna pani prezes oszczędzała na ogrzewaniu, wszyscy pracowali w stresie i zawieszeniu, bo nie wiadomo było czy wystarczy łaskawości na zatrudnienie w przyszłym miesiącu. Dla mnie na długo łaskawości nie wystarczyło, na całe szczęście dzięki temu tam nie tracę zdrowia. Nie polecam młodym takiego startu w tej firmie, nie bądźcie czarnuchami we własnym kraju za jałmużnę i brak szacunku i pieniędzy, pozdro

tajemnicza
@tajemnicza 28.04.2015 16:29

ta powyższa opinia dotyczy pracy w Radomiu na Szklanej u pani G . SZ

Zostaw opinię o Uniqa - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniqa