Przedsiębiorstwo Bud.-Prodk. Multi-Bet S.C

Wierzbno

Przedsiębiorstwo Bud.-Prodk. Multi-Bet S.C
2 23

Opinie o Przedsiębiorstwo Bud.-Prodk. Multi-Bet S.C

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Możecie opisać świeżą sytuację Przedsiębiorstwo Bud.-Prodk. Multi-Bet S.C? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

anonymous

Dla klienta może i firma spoko ale dla pracownika koszmar i wypłaty bardzo marne i zawsze nie na czas.

Janek

Super firma. Szybko, sprawnie, fachowo. Polecam. Mają fajne kruszywa ozdobne. Tanio!!!

od a do z

nie płacą faktur kontrahentom na czas .... proponuję branie zaliczek przed ...

Abcd

Jak to dobrze ze biuro wzielo sie za poprawe wizerunku, szef na pewno powie dobre slowo :)

alo

Te wypowiedzi to totalne dno, pracuję tam od dawna i jestem zadowolony, pensje na czas, można dobrze zarobić, fakt właściciel wymagający .

elku

totalne dno

Miły

Ma ktoś ochotę tam pracować proszę bardzo ale właściciel lubi wypłacać wypłaty w ratach bo jak twierdzi czasami nie ma pieniędzy pomimo że człowiek tyra cały miesiąc. Dodatkowo nie wiadomo skąd bierze pracowników bo z takimi prymitywami nie spotkałem się jeszcze nigdzie a szczególnie brygadzista pan Krzysztof.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Bud.-Prodk. Multi-Bet S.C - Wierzbno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Bud.-Prodk. Multi-Bet S.C