Opinie o Przedsiębiorstwo Bud.-Prodk. Multi-Bet s.c. w Wierzbno

counter
2 23 12 5 1
Stefan Nowy wpis

Wiecie może czy firma potzrebuje kierowców? Jakieś podpowiedzi?

Życzliwy Nowy wpis

Oczywiście Gutek ze tak. Niżej jest napisane aby opisać świeżą sytułacje wiec mozna podpowiedzieć aby ktoś później nie żałował ;)

Gutek Nowy wpis

Idealnie to nie jest nigdzie. Zawsze można zmienić firmę i nie narzekać, chyba, że to z inspiracji konkurencji!

Życzliwy Nowy wpis

Nie polecam tego DZIAD-TRANSA!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Możecie opisać świeżą sytuację Przedsiębiorstwo Bud.-Prodk. Multi-Bet S.C? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

anonymous

Dla klienta może i firma spoko ale dla pracownika koszmar i wypłaty bardzo marne i zawsze nie na czas.

Janek

Super firma. Szybko, sprawnie, fachowo. Polecam. Mają fajne kruszywa ozdobne. Tanio!!!

od a do z

nie płacą faktur kontrahentom na czas .... proponuję branie zaliczek przed ...

Abcd

Jak to dobrze ze biuro wzielo sie za poprawe wizerunku, szef na pewno powie dobre slowo :)

alo

Te wypowiedzi to totalne dno, pracuję tam od dawna i jestem zadowolony, pensje na czas, można dobrze zarobić, fakt właściciel wymagający .

elku

totalne dno

Miły

Ma ktoś ochotę tam pracować proszę bardzo ale właściciel lubi wypłacać wypłaty w ratach bo jak twierdzi czasami nie ma pieniędzy pomimo że człowiek tyra cały miesiąc. Dodatkowo nie wiadomo skąd bierze pracowników bo z takimi prymitywami nie spotkałem się jeszcze nigdzie a szczególnie brygadzista pan Krzysztof.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Bud.-Prodk. Multi-Bet s.c. - Wierzbno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Przedsiębiorstwo Bud.-Prodk. Multi-Bet s.c.
2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wierzbno 27