Opinie o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Nalepka

Co to za rekrutacja do eksportu?

M

Czasy takie że woda droższa od pieru!!!! Ręka, kamień, papier!

Julita

@Lump, co chcesz przez to powiedzieć? Czy ilość obowiązków na danym stanowisku jest według Ciebie nieodpowiednia? @AktualnieWPasaco, to według Ciebie pozytywny czy negatywny aspekt? Czy taki zakaz nie pomaga pracownikom bardziej skoncentrować się na pracy, w której odrobina nieuwagi mogłaby przynieść negatywne skutki?

@Julita

Powiem tak: dla firmy to +, dla pracownika raczej -.

@AktualnieWPasaco

Czy możesz wypowiedzieć się dlaczego tak uważasz? Jest to odpowiedzialna praca, więc nie można do końca dziwić się pracodawcy, że postanowił podjąć takie kroki. Czy pracownicy mogą korzystać z telefonów podczas przerw?

Bezprzerwywpracy

Jakich przerw?

@Bezprzerwywpracy

Chodzi mi oczywiście o przerwę podczas pracy. Każdy pracownik uprawniony jest do określonej, proporcjonalnej do czasu pracy przerwy, podczas której może odpocząć od wykonywanych obowiązków. Czy jest to też czas, w którym można korzystać z telefonów komórkowych?

Bezprzerwywpracy
@Julita

To powinny być jakieś przerwy? Harujemy przez 16 godzin bez przerwy.

@Bezprzerwywpracy

Jaka jest przyczyna tego stanu rzeczy? Regulamin czasu pracy jest określony i znajduje się w nim miejsce na przerwę pracownicza. Czy chcesz przez to powiedzieć, że pracownicy w ogóle nie mają przerw w PASACO? Doprecyzuj proszę swój komentarz.

Pasacomaster
@Julita

przerwy są normalnie po 15 minut w teorii natomiast każdy tą przerwę wykorzystuje wg upodobań, niektórzy idą zjeść a niektórzy pracują dalej żeby nadrobić normę :)

Basic

Witam. Możecie mi wytłumaczyć jak wyglada praca w systemie 4 brygadowych w waszej firmie?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec w Dziale Eksportu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Pasaco master

Ach Pasaco... Pracowalem tam kilka miesiecy temu. Jesli ktos chce zarobic to trzeba przyznac ze praca po 16 godzin nie jest niczym wyjatkowym. Firma nie czepia sie az tak tego. Natomiast sama robota jest ciezka jak jasna cholera bylem pomocnikiem na jednej z maszyn tnacych, pozdro dla operatora :-D przewalanie 5 ton dzienniec na plecach podczas gdy inni siedza z telefonamicw reku nie jest niczym niezwyklym. Chcesz zarobic ze 4 tys ? Wbijaj do pasaco ale licz sie z tym ze czeka cie pare 16 w miesiacu i mnostwo ton papieru na plecach. Jedynie do czego mam zal to kadra kierownicza ktora nie ma pojecia tak naprawde o niczym. Gdyby nie ogarnieci pracownicy ta firma poszla by sie dawno walic na ryj

@Pasaco master

na maszynach tnących jest zakaz korzystania z komórek. Tak że nikt nie siedzi w telefonie.

...
@AktualnieWPasaco

Zakaz używania przez pracowników telefonów komórkowych na hali produkcyjnej to gdzie masz tam na pisane że na maszynach tnących?

@...

A maszyny tnące gdzie się znajdują ? Na ulicy ?

Wyjadacz

Co słychać w zakładzie? Kolejny dyrektor produkcji ulotnił się? Układ wciąż żyje?

Dyro
@Wyjadacz

Wpadni wszzystko ci wytlumacze

Lump

Operator odpowiedzialność nie powiem Ale pomocnik ręcznie 6do8 ton ułożyć na paletę nieładnie inspekcja pracy by się przydała Ale koperta robi swoje kontroli ni widu ni słuchu haha .nikt ogólnie głośno nie narzeka Ale nie ma miodu

@ lump
@Lump

prawo mówi jasno o pracy ciągłej i 30 kg obciążenia czy przerzucisz te 6 ton po 10 kg czy po 30 - nie robi roznicy

Pasaco pomagier

Pomocnicy po 3 lub 4 tys na reke ? Dobre sobie. Pracowalem tam jakis czas temu i 3 tys to absolutny maks. Pomocnicy traktowani sa jak totalne gowna dzwigaja przez zmiane po 5, 6 ton podczas gdy operatorzy stoja i nie robia absolutnie nic ! Operatorzy to swiete krowy, a pomocnik jest od robienia procentow operatorowi. Radze omijac ten (usunięte przez administratora) szerokim lukiem.

Sweet operator
@Pasaco pomagier

Nie chciało się nosić teczki, to trzeba kulać roleczki.

xxx
@Pasaco pomagier

Pewnie miałeś szanse zostać operatorem i nie robić nic za 4000 zł na mc Zal mi ciebie że nie wykorzystałeś swojej szansy albo po prostu jesteś tylko zwykłym lewusem za 1800 zł ?

Miro

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

na temat
@Miro

aktualnie na stronie rekrutacja na stanowiska: handlowcy, asystenci w eksporcie, pracownicy produkcji + znalezione w sieci ogłoszenie o poszukiwaniu zastępcy dyrektora zakładu produkcyjnego

Julita

@Miro, znalazłam kilka ofert pracy na oficjalnej stornie firmy. Po więcej szczegółów odsyłam na stronę: http://www.pasaco.pl/kariera/oferty-pracy/. @Pascao master, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie bardzo istotna dla użytkowników forum.

Julita

@HRowieczDoswiaczczenie, pytałam o sam etap rekrutacyjny, skoro składa się on z trzech etapów, to na pewno, na którymś z nich omawiana jest wysokość wynagrodzenia? Zaczynając pracę nie powinniśmy godzić się na stawkę, która nas nie zadowala i czekać od razu na podwyżkę.

Julita

Wynagrodzenie to często jest kwestia sporna w firmie. Szczególnie, jeśli dyskusja toczy się w okół różnych stanowisk i doświadczeń z nimi związanych. Na stronie internetowej Papiery Powlekane PASACO jest jasny opis procesu rekrutacyjnego, który ma składać się z trzech etapów. Na którym można już poznać faktyczne warunki zatrudnienia?

HRowiecZDoswiaczczenie
@Julita

Zapytaj pod koniec pierwszego czy to juz dobry moment na rozmowe o piniondzach.

@HRowiecZDoswiaczczenie

zawsze jest dobry moment jak chcemy swoje pieniadze

SK

Stanowczo odradzam na dzień dzisiejszy pracę w Pasaco.

@SK

Czy na dzień dzisiejszy się coś zmieniło?

@SK

tylko gorzej niestety... oczywiście jest kilka miejsc, gdzie można urządzić się dość wygodnie, ale to tylko dla wybranych

@anonymous

Pewnie jak wszędzie, urządzisz się i można kiwać kierowników... Przecież praca jest jak szkoła - chodzisz z ustawowego obowiazku i oszukujesz, żeby przejść dalej.

Witam jak wygląda praca magazynier w pasaco jakie zmiany i zarobki ?

Gregor

Dobry pracownik nie narzeka, zawsze się dogada i nieźle zarabia. Może każdy powinien spojrzeć na swoją pracę?

@R.P.

Ktoś tu dostanie pozew. Znasz ty znaczenie slowa szmalcownik? Jestes kozak to podpisz sie a nie rzucasz tu nazwiskami.

x

Określenie zdecydowanie zbyt mocne i nie na miejscu. Trudno jednak nie zauważyć, jakie znaczenie mają "przyjaźnie" z zarządzającymi... szacunku dla pozostałych raczej trudno szukać

R.P.

Przepraszam. Uważam, że określenie fatycznie jest nie na miejscu. Wypowiedź pisana była w emocjach. Nie chciałem nikogo obrazić, jedynie wyrazić swoje rozczarowanie.

Ukrainiec
@x

Do roboty sie wez. Czekam na twoje miejsce.

@R.P.

Ktoś narobił w portki i zaczął usuwać posty. Ciekawe czy dostał wypowiedzenie

Abc

Poprzednikom chyba chodzi o wprowadzanie zamętu, odstraszenie ludzi z zewnątrz lub z wewnątrz. Jeśli "na dzień dzisiejszy" przeciętny operator czy pomocnik ma w wynagrodzeniu 3 na początku, a ci najlepsi 4, netto z pełnym zusem, nic pod stołem i bez ściem, to pokażcie mi kogoś w okolicy co tyle da zarobić na produkcji.

Jrdj

Obecnie panuje lekka awantura w firmie. Ludzie odchodza, niedlugo nie bedzie kto mial pracowac

Wiktor

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Domyślnik
@Wiktor

Pewnie narzekacze już nie pracują, została tylko zadowolona i dobrze oplacana załoga

Dziękuje

Witam, czy mógłby ktoś napisać jak wyglada struktura organizacyjna działu handlowego? Ile osób jest odpowiedzialnych za export, a ile za sprzedaż wewnątrzkrajową? Jaka panuje tam kultura, organizacja pracy? Z tego co czytam wsrod pracowników jest straszna rotacja. Czy firma stwarza możliwości rozwoju skutecznym handlowcom? Proszę o konstruktywne opinie niezależnie od wykonywanej w firmie funkcji.

DH
@Dziękuje

zapraszam do zlozenia CV na praca@pasaco.pl. z przyjemnoscia odpowiem na wszystkie pytania.

xyz
@Dziękuje

proponuję omijać

Zostaw merytoryczną opinię o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 6 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.