Opinie o Usługi Transportowe Mariusz Grabowski w Pamięcin

Nituliś Nowy wpis

Pracuje od 8 msc jest prawda ze byly wyplaty na raty ze trzeba bylo czekac ale od 3 msc kondycja firmy sie poprawila trzeba jeszcze toche poczekac ale w ciagu msc wyplaty sa na kancie. A samochody to nie jest nowa flota lecz auta sa 3 letnie i nie wymagajace wkladow finansowych. z czystym sumieniem poleca ta firme.

Życzliwy

(usunięte przez administratora) płacący na raty, dojazdy do pracy 1300km samochodem który w każdej chwili może odmówić posłuszeństwa. W ciężarówkach montowane części z odzysku. Nie polecam.

Poinformowany
Klient
@Życzliwy

Potwierdzam info. Dodam że auta się psują pracownicy nie mogą zjechać do domu. Są wyliczani z kilometrów. Obciążani kosztami za niwiadomo co. Kontakt w sprawie zleceń z własnych prywatnych telefonów, Narzuca im się jak mają i którędy jechać. Mocno nie polecam tego pracodawcy.

Niki Nowy wpis
@Poinformowany

Pracuje obecnie i nie potwierdzam auta nowe ,stała pensja nie od km

@poinformowany Nowy wpis
Kandydat
@Niki

Nowe i może są i wkładu i napraw też wymagaja. Pensja stała. A napisz w ilu ratach płatna i czy za dany miesiąc dostaniesz w ciągu miesiąca czy i dwuch. A stałeś kolego na stacji benzynowej i płaciłeś że swoich za paliwo???? Lub karta zablokowana i pisali protokół????? Taa a może możesz wjechać na noc, na Autohofa???? Wjedź i zapłać za swoje - szef nie zwraca. Pracując się godzisz na warunki bycia poniżanym.......... I wiele innych niedogodnin. Powodzenia i miłej dalszej pracy i pensjii na raty....

Pracownik Nowy wpis

Jestem pracownikiem do domu dojeżdżam bez problemu w dogodnym dla mnie terminie, wypłaty wg stawki a nie km. Pracuje jakiś czas nie narzekam, a pracodawca nie ukrywał że trzeba dojechać do bazy, gdzie wykonuje się zlecenia. Zdecydowanie polecam.

Czy jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia w firmie Usługi Transportowe Mariusz Grabowski w miejscowości Pamięcin? Dodaj komentarz o tym pracodawcy, niech wszyscy dowiedzą się jak jest naprawdę.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Mariusz Grabowski - Pamięcin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Usługi Transportowe Mariusz Grabowski
3/5 Na podstawie 2 ocen.