Opinie o Marek Rutkowski Transport Ciężarowy w Witków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marek Rutkowski Transport Ciężarowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marek Rutkowski Transport Ciężarowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Rutkowski Transport Ciężarowy w Witków

Anonymus

Ogólnie nie jest źle. Sprzęt w miarę nowy a kasa na czas. Jedynym problemem tej firmy jest zarządzający flotą. Szef jest w porządku.

Alicja
@Anonymus

O co chodzi z tym jedynym problemem, powiesz coś więcej? No i czy macie jakieś panie w zespole? Teraz dużo kobiet jeździ. Lepiej by mi było pracować gdyby jakaś kobieta była zatrudniona już.

Gal Nowy wpis
@Anonymus

Szef jest w porządku dopóki "wchodzi mu się i jego kobiecie (usunięte przez administratora) Maja swój własny kodeks pracy. A kadra zarządzająca jest tylko ich pionkiem. Decyzje podejmuje szef, a zarządzający przekazuje je dalej. Szefowi tak wygoniej, może udawać dobrego policjanta.

Grażyna Nowy wpis
@Gal

Ale to co konkretnie trzeba robić i co się tym zyskuje, jak ludzie się podlizują to dostają jakieś wyższe premie, lepsze trasy czy co?

Xxx Nowy wpis
@Alicja

Jeśli chcesz naprawiać po godzinach swoją ciężarówkę to możesz do nich iść, chociaż nabierzesz praktyki jako mechanik.

Pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) jakiego trzeba omijać szerokim łukiem, niby nowe auta ale to tylko dobre mydlenie oczu na temat tej firmy. Nigdy nie dowiesz się ile za co ci wychodzi pieniędzy, także mogą cie przyciąć na kasie jak tylko im się spodoba, a takie coś jak tachograf to w tej firmie najlepiej jak by go nie było. Pracownik w tej firmie jest niczym!

Wik

Jak by tam było tak dobrze to kierowcy by się nie zwalniali a pracodawca nie szukał by ludzi w innych powiatach bo w swoim już mu się po kończyli !!!!!!

e
@Wik

dobre

@e

Co jest takie dobre według Ciebie? to stwierdzenie, które padło czy warunki po latach są tu jednak w miarę ok? Dasz znać jak wyglądają ?

Jak się nadarzy okazja, to cię orżnie. W sądzie nie wygrasz bo trzeba by w to włożyć dużo pieniędzy, co się nie opłaca, a on ma i nie pożałuje. Żaden pracownik nawet nie piśnie, bo już go tam nie ma.

Wiktoria
@Adam

Czy możesz napisać coś więcej, w jaki sposób zostałeś (usunięte przez administratora) przez właściciela? Chodzi o wypłatę pensji, czy inne zobowiązania?

e
@Adam

pomocne

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Marek Rutkowski Transport Ciężarowy? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Pracowałem kilka lat u tego pracodawcy. Zawsze sobie powtarzałem, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma i zawsze może być gorzej. W końcu znalazłem się w takim momencie, że odszedłem i powiem, że żałuję, że tak późno odszedłem. Teraz wiem, że gorzej być nie może jak tam. Okropni właściciele i ludzie zarządzający.

No na pewno nie brzmi to za dobrze i widać, że masz co do nich złe odczucia ale tak konkretnie to czemu? Co Ci się tu przytrafiło przez te lata?

Witam czy przyjmują bez doświadczenia i jak z kasą?

Greta

Jak się tylko da to cię oszukaja.

@Greta

Niestety ale Twój wpis nie wnosi za wiele do wątku i nie można z niego wyciągnąć żadnych wniosków. Napisałaś, że jak się tylko da to oszukają ale nie napisałaś nic więcej na ten temat. Co przez to rozumieć i dlaczego tak uważasz?

smoluch

pytanie do administratora, co jest obraźliwego w słowie kołchoźnik ? że zostało to usunięte ?

Mati

Gorąco polecam firma godna zaufania !!! Miła atmosfera i świetni Szefowie

yelp
@Mati

co za bzdura

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Rutkowski Transport Ciężarowy - Witków

• Jak się pracuje w Marek Rutkowski Transport Ciężarowy?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Rutkowski Transport Ciężarowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Rutkowski Transport Ciężarowy?

Marek Rutkowski Transport Ciężarowy