Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o

Radomsko

Opinie o Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o

Xxx

2000netto zarabia operator wózka. Tyle na start później 2300. Szału nie ma a obowiązków duzzzo. 350 palet na 8 godzin.i inne rzeczy dodatkowe. Ogólnie syf. Nie polecam

Limit godzin trzeba zawsze odpracowac. Są okresy 4miesięczne i w nich trzeba odpracować godziny.Urlop jest rozpisywany, ale i tak jeszcze tego brakuje i godz trzeba odpracowac żeby wyszło że miesięcznie zrobiłeś 168h. @ Andre pominąłeś kilka stanowisk pisząc że zarobki sa od 2800netto.

Andre

Praca jest rzeczywiście specyficzna hałas na okrągło gorąco tylko w okresie letnim temperatura na hali jest przeważnie wyższa 8 do 10 stopni od temperatury zewnętrznej .system pięciobrygadowy pracujesz 7 dni po 8 godzin wolnego 5 dni lub 4 zależy jak skończysz zmianę nie wypracowuje się pełnego limitu godzin dlatego jest rozpisywanie urlop. urlop w okresie wakacyjnym jest zaplanowany odgórnie. na urlop idzie cała zmiana pozostali pracownicy muszą ją zastąpić pracujesz wtedy 7 dni 2 wolne. święta jedynie wolne Boże Narodzenie. jeśli nie posiadasz umiejętności manualnych ciężko przyswajasz nową wiedzę nie masz szans na pracę w tej firmie. zatrudniani są przeważnie pracownicy z doświadczeniem mechanicznym z wykształceniem średnim. nie jesteś operatorem który tylko wciskał przyciski. musisz poznać maszynę i potrafić ja rozebrać poskładać i ustawić na swoim stanowisku. są osoby które pomagają mają większą wiedzę ale gdy ich nie ma Radzisz sobie sam .oczywiście są wyjątki kontroler jakości wózkowy a i to nie do końca na produkcji pracuje tylko jedna kobieta i to w kontroli jakości na innych stanowiskach Potrzebni są technicy nawet w chemik też musi potrafić naprawić maszyny a nie tylko przeprowadzać badania i dozować chemię .zarobki są różne gdy masz umowę na stałe możesz liczyć zależności od stanowiska od 2 800 do 5000 netto. Są również pracownicy na produkcji którzy wchodzą drugi próg podatkowy już we wrześniu.

Joanna

Jak obecnie pracuje się w Ball Packaging Europe Radomsko? Na co mogą liczyć pracownicy? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach. Jak ocenisz firmę jako pracodawcę?

Wojtek
@Joanna 18.05.2017 13:14

Nie ma już Ball Packaging Europe.

tomek

A wiadomo czy mają teraz jakieś oferty pracy? Pozdrawiam

obecnie na polodniu

drukarz

pytalem konkretnie o prace na produkcji wlasnie jako drukarz

drukarz

Ale na jakie pieniadze mozna liczyc? nie chodzi o to zeby ktos powiedzial ze dokladnie tyle i tyle tylko jakis przedzial np ze mozna liczyc na jakies 2000 tys czy tez 3000...o to pytam.

maszynista
@drukarz 27.09.2016 12:31

Wynagrodzenie drukarzy jest różne w zależności od regionu, pomorze płaci bardzo dużo, południe mniej. W jakim regionie pracujesz obecnie ?

Mały

Niestety nie widzę różnicy. Jak ktos chce powiedzieć to powie bez znaczenia czy w pracy czy na forum. Nie ma żadnej roznicy jak dla mnie.

Mały

Tu nikt miedzy soba nie mowi ile zarabia a maja pisac na forum? Z tego co wiem to nikogo nie szukaja

Mały

Tu nikt sobie nawzajem nie chce powiedzieć ile zarabia a myslicie ze napisza? Z tego co wiem to nie szukaja.

drukarz

Nie to ze szukaja tylko pracuje u konkurencji i sie zastanawiam nad roznicami w sensie mozna by rozwarzyc przejscie oczywiscie jesli byla by taka opcja

drukarz

powie ktos ile mozna zarobic tam jako drukarz

justa

hmm bardziej myslałam na stanowisko kontrola jakości, a sa tam takie stanowiska dla kobiet takie j/w

justa

Witam mam pytanie czy są przyjęcia dla kobiet? i czy pracują tam kobiety? na jakich stanowiskach? bardzo prosze o informacje

xxx

Bardzo dobra firma jak na warunki radomszczańskie. Dobre zarobki, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny, bony, karnety na basen/siłownię, dopłaty do biletów do kina/teatrów, prezenty na święta... Może na produkcji praca nie jest lekka, hałas i temperatura doskwierają, ale dla wytrzymałych naprawdę godne polecenia. Co najważniejsze umowa o pracę, bez żadnych zleceń i oszukiwania. Praca 8 godzin, w systemie trzy zmianowym, pięciobrygadowym.

koko

pracuje w press radomsku i mysle się przenieść do balla ponoc tam lepiej placą niż w press glasie albo w recanie recan zgniatają puszki który jest kolo balla tez lepiej placa niż w press glasie? bo tak slyszalem od znajomych

elm

Piszecie totalne głupoty o tym mobbingu, że stres itp. Wiadomo, że na tą stronę wchodzą tylko frustraci więc ja coś napisze z mojego punktu widzenia. Na minus na pewno warunki: hałas, wibracje, chemia. Z tego typu rzeczami można się spotkać w większości takich firm. Co do atmosfery się nie zgodzę bo można wyjść na przerwę w dowolnym momencie i z większością pracowników pośmiać się trochę. Z tego co zauważyłem to tylko młodzież tam chodzi i narzeka na co popadnie. Nigdzie nie jest idealnie ale zarobki jak na warunki Radomszczańskie są wysokie. O mobbingu nawet nie ma się co rozpisywać bo jak się ktoś opieprza i nic mu się nie chcę to się nie dziwie, że kierownictwo zwraca uwagę ale kierownik ani razu nie powiedział do mnie złego słowa i nie pogadaniał do pracy (ŻADEN KIEROWNIK) czego nie można powiedzieć o Indesicie gdzie atmosfera jest traficzna. Ja pracowałem na hali i ani ja i reszta załogi nie musieli jakoś szczególnie się narobić ale nie wiem jak jest na magazynie. Co do urlopów i dni w jakie się pracuję jest napisane wyżej i jest to prawda więc nie muszę nic dodawać. Praca godna polecenia dla osób odpornych na czynniki zewnętrzne o których napisałem na początku. Druga sprawa, że ciężko tam się dostać i nikt nie jest głupi, żeby odchodzić z takiej roboty, szczególnie osoby starsze. Pozdrawiam i bez wypisywania głupot frustraci.

kkk

Pracuje się w Święta Wielkanocne. Boże Narodzenie wolne.

asia

Mam pytanko;czy na produkcji lub w kontroli pracują kobiety,i czy w Święta Bożonarodzeniowe i Wielkanocne się pracuje u was?

meggan

super firma

adrian

To ja zapytam kiedy w ogóle ostatnio Ball Packaging przyjął kogoś tutaj do pracy? Bo jak tak patrze na daty wpisów to chyba dawno nie prowadzili żadnej rekrutacji, prawda? czy to tylko takie moje wrażenie? W sumie może to byc oznaką dobrych warunków, jesli ludzie nie odchodzą z pracy. Z góry dzięki za informacje.

azi

mam pytanie co się robi w kontroli jakości w tej firmie?

przyszły pracownik

witam potrzebuje informacji, jak wygląda praca jako specjalista ds utrzymania ruchu, jak traktują, możliwość awansu , rozwoju, jak z kasą itp.

Hubert

Co do samej atmosfery to zgodzę się z przedmówcami, mobbing, brak szacunku dla pracowników, kadra menadżerska do wymiany, biorąc pod uwagę ich podejście do pracowników i zastraszanie. Warunki totalnie niekorzystne, temperatura dochodząca w lato do ponad 40 stopni, wibracje, hałas ponad 100 dB i do tego zmuszanie do chodzenia w czapkach ochronnych bo kierownictwo ze Szwajcarii sobie tak wymyśliło. Zarobki nienajgorsze, jeśli ktoś chce się zatrudnic na stanowisku operatora wózka widłowego to odradzam, totalny sajgon, najniższa pensja. A i tak najgorszy jest system w którym nie możesz iśc na urlop kiedy potrzebujesz, masz 2 tygodnie wolnego w okresie urlopowym a resztę urlopu rozpisują Ci w dniach wolnych pomiedzy cyklami. Jak potrzebujesz wolne to albo załatwiasz sobie zastępstwo i pozniej tej osobie musisz te dni oddac albo ratujsze sie zwolnieniem lekarskim. Poza tym ok, dobry socjal, dodatkowe ubezpieczenie pracownicze i opieka lekarska w medicover. Są plusy i minusy ale szczerze nie radziłbym pakowac sie w tą firmę.

gość

Wykańczalnia psychiczna,,gdyby Indesit płacił wiecej Ball musiałby szukać chińczyków do pracy,,to jest dobra praca na 5 lat później trzeba uciekać,,nie doceniają pracowników,,wolą przyjmować młodych którzy nie mają pojęcia o produkcji niż swojego posadzić na stołek,,premia jest,biletów do kina nie ma,na Boże Narodzenie sa bony,,kiedyś był tam spokój a teraz niestety nie ma i nie będzie dopóki Góra się nie zmieni,,przykre ale prawdziwe

bylyPracownik

Nie pracuje sie tam 12h dziennie. To jakies brednie. Normalnie na zmianach pracuje sie 8h z czego trzeba przyjsc 15 min wczesniej. W okresie remontow to fakt pracowac trzeba 12h. Zarobki lekko lepsze niż w innych zakladach. Jezeli chodzi o mobbing to moglbym powiedziec ze wystepuje ale tylko na zmianie E. Najlepszy kierownik jest na zmianie D. Praca jest dosc stresująca i w warunkach raczej niekorzystnych (hałas, wibracje). Wakacje planowane sa przez zakład z góry (generlanie brak wpływu). Jezeli chodzi o automatykow to mozna sie sporo nauczyc. Dobra praca dla automatykow na pierwsze 5 lat. Jezeli chodzi o szkolenia to dla produkcji srednio to wygląda.

syzyf

zdecydowanie odradzam tą firmę! atmosfera jest skisła, rozmowy między pracownikami sprowadzją się albo do narzekań i jęczenia albo wzajemnego krytykowania i wytykania błędów. jak lubisz lizac tyłek- to jest to miejsce dla ciebie, gwarantuję że się odnajdziesz w środowisku.nie lubisz- czeka cie nagroda pod postacia mobbingu ze strony pomocnych kolegow i kolezanek. poza tym praca w stresujących warunkach za marne pieniądze bez szans na rozwój- robota świstaka typowa dla korporacji. ludziom woda sodowa uderzyła do głowy bo im się wydaje że jak pracują w korpo to są kimś lepszym i fajniejszym. wyżej sr**ą jak **** mają- w telegraficznym skrócie. aha! jeszcze przed przyjęciem do tak zacnego grona musisz pozwolic komuś na to, żeby wtargnął w twoje prywatne życie z buciorami. syf !

konsultant5

Obecnie poszukujemy do nowego zakładu w Radomsku operatorów maszyn. Kontakt: [usunięte przez administratora]

auto

Zamierzam podjąć pracę w tej firmie jako automatyk. Jak oceniacie: możliwości rozwoju, warunki pracy ? Jak wyglądają zarobki? Dzięki za Wasze opinie! [usunięte przez administratora]

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: .kierownicy zmian to idioci sterowani przez kierownika produkcji ludzie ktorzy za wszelka cene gnebia pracownikow szczegolnie [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o