Coca-Cola

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Coca-Cola

ktos

prawda, jazda jest w całej polsce - od najwyższego szczebla w dół w depotach nie szanuje się ludzi tylko poniewiera nimi, ja też nabawiłem się nerwicy i rodzina sama kazała mi się zwolnić więc koszmar się zakończył. Szkoda czasu i zdrowia. pozdrawiam

nikt

wacek to pewnie prawdziwy wacek od [usunięte przez moderatora] i dlatego ma dobrze, robią budżety pod niego i dlatego się wyrabia i zarabia reszta praconików to materiał na [usunięte przez moderatora] które jak się zużyje to wymienią na nowe a ty na leki nie zarobisz, taka prawda o poszanowaniu godności i podejścia do pracy przez przełożonych

WACEK co Ty czlowieku wypisujesz !!! pracowalem tam, od kiedy tam szanuja ludzi ? od kiedy jestes tak zadowolony ?? Napisze tak :JESTEM PEWNY ZE JESTES JEDNYM Z KIEROWNIKOW LUB JEDNYM Z TYCH PRACOWNIKOW CO PRACUJA PARE LAT CO MAJA Z NIMI UKLADY TYLE !!! racja idealny material dla mediow poprostu bark slow

Witam Wszystkich bardzo Serdecznie.I ja tez przezylem koszmar w coca coli w Lublinie na ul.Witosa.Pierwsze trzy miesiace byli przemili kierownicy pomimo ostrzezen przez kolegow ze po 3 miesiaca zacznie mi sie Koszmar Poniewieranie nie wierzylem w to co mi mowili pieklo zaczelo sie po 3 miesiacach pracy tak jak mnie ostrzegano.Od 8 zaczynalismy prace wiec pierwsze zamowienia spokojnie moglem wykonac po 8:01 mimo tego mialem telefony od 7:55.Kierownik pan X : ile masz zamowien ? ja:jest 8 dopiero jestem w sklepie wiec jeszcze nic nie mam zamowionego.Kierownik:Przestan mi [usunięte przez moderatora] mnie to obchodzi ktora jest.Kierownik:ilu masz dzisiaj klientow? ja:27.Kierownik:to [usunięte przez moderatora] do 15 klientow masz sprzedac krople beskidu i [usunięte przez moderatora] mnie to obchodzi jak to zrobisz narazie za godzine dzwonie.itp itd Nigdy w zyciu nikt mnie tak nie poniewieral co Kierownicy z coca coli poprostu idealny material dla mediow ja zaluje tylko ze nie nagrywalem tych rozmow z kierownikami.Po 2 latach nabawilem sie depresji i rodzina to zauwazyla ale ja nic na poczatku nie mowilem w koncu nie wytrzymalem i opowiedzialem co sie dzieje w Coca - Coli w Lublinie poprostu przezylem koszmar kto pracowal ten wie.A co do tego Grubego kierownika pana.X. to swieta prawda zreszta wszyscy tacy sa to przerazajace jak mozna tak traktowac ludzi ze oni sie nie boja ze to wyjdzie na swiatlo dzienne.Jak kolega wspomnial co do ukladow tak racja 70 % gratisow ktore sa dla pracownikow dla punktow (chodzi o sklepy)nikt nie widzial na oczy bo dziela sie miedzy soba.Niektorzy pracownicy wyjezdzaja nawet o 10 do pracy i zaden kierownik nic im nie mowi (jest ich z 5 i maja swietne uklady z kierownikami to jedni ze starszych pracownikow) a nas jechali jak zwierzeta brak slow mam nadzieje ze kiedys w koncu bedzie z tego afera i radze sie dobrze zastanowic na praca w coca coli to co przezylem zreszta nie tylko ja nie miesci sie w glowie.Szczerze napisalem zaledwie 10 % tego co sie dzieje w coli Stracilem Zdrowie nabawilem sie Nerwicy Nigdy w zyciu nie zapomne tej pracy tych Kierownikow jak mnie zgnoili poniewierali Szokkk !!!!!!!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Coca-Cola? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
nikt

nie tylko u was jest kanał jeżeli chodzi o tą firmę, kanał, cięcia i gnojenie jest w całej polsce, a ten co mu tak dobrze to pewnie po [usunięte przez moderatora] i dlatego ma układ

p

Na witosa w lublinie jest magazyn jedz osobiscie i rozmawiaj

NIKT

Kiedyś jak tylko cola weszła do Lublina to była to jedna z lepszych firm. Dobre warunki pracy i profesjonalna kadra kierownicza.Dzisiaj niestety jest inaczej. Mieszczą się w byłej bazie PTHW na Witosa. Syf i ciasnota i pomieszczenia pamiętające komunę. Taka firma a na porządne biuro i magazyn nie stać??? Kadra kierownicza to zlepek podobno znajomków tego ich dyrektora- czyli kto tam ma układy to nawet kierownikiem zostanie. Przykładem jest ten [usunięte przez moderatora]. Śmieją się z niego że że to prostaczek i pierwszy lizodup w tej firmie.Ktoś od nich mi opowiadał że chodzi ze scyzorykiem przy pasku w pracy. Handlowcy łatwego życia tam nie mają! To co tam się wyprawia to sajgon. Ja tam bym się raczej do pracy nie pisał nawet jakby mnie nawet przypiliło. A ten co mu tak tam niby dobrze to pewnie ten gruby z coli???:))))

kamil

ja chcial bym sie dowiedziec cos na temat pracy na wozku tam w lublinie tylko nie wiem gdzie szukac jakiejs strony zeby wyslasc cv i zapytac ich o prace pomoze ktos ?

Ludzie w Lublinie na PH jak traficie na grubego kierownika to was zgnoi najgorzej jak się da nawet sobie nie wyobrazacie. Nic do niego nie mozesz powiedziec bo nie udzielil ci glosu. zaczynasz prace od razu jedziesz na rejon bez szkolen zadnych sorry dwa filmiki modulowe po 15 minut i [usunięte przez moderatora] non stop dostajesz [usunięte przez moderatora] nawet jak robisz 130% targetu bo nie przylozyles sie mogles wiecej i wiecej

pewnie masz wojka kierownika i dlatego ci dobrze tam sie pracuje.

wacek

czy my piszemy o tej samej firmie? pracuje w coca coli i jestem szczesliwy ze mam robote i moge pracowac, to co wypisujesz jest smieszne, jak chcesz pracowac to mozesz i 24 ja robie 8 czasami 9 i jest dobrze...

[usunięte przez moderatora] nie szanoja ludzi

tak ak masz racje tam jest dopiero sajgon nikt nikim sie nie przejmuje a samochody kupuja kierownictwu ale oczywiscie kasy nie ma na swieta robia z siebie blaznow

co wy tu za brednie piszecie pzyjeccie do lublin zobaczycie jak sie naprawde pracuje w tej coli po 16 godzin na dobe za 1500 zl a pracownicy chdza na nocki non stop jak nietopeze pracuje sie niezle ale chyba kierownikom bogata firma to jest ale co z tego my tego nie odczuwamy talony na swieta zapomnij nawet na ubrania nie ma dla pracownikow smieszne i nie piszcie takich glupot

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola - Lublin

• Jak się pracuje w Coca-Cola?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Coca-Cola