BOHLER UDDEHOLM POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o BOHLER UDDEHOLM POLSKA SP. Z O.O.

shark

Trzeba było siedzieć i robić swoje,a z pani B każdy klient się śmieje,jak i z jej podchodów i dziwnych metod pracy handlowców-desperatów.Paaanowie takimi sposobami to się relacji nie buduje... Kłamstwo i nierzetelność mają krótkie nogi.To tak do wiadomości tylko... Dziadek wszystko wie.

brudny harry

Bohler Uddeholm Polska Sp.zo.o. odział Mysłowice. Firma generalnie bardzo dobra, wypłata na czas, pensja przyzwoita. Wszystkie działy tj.Bohler, uddeholm, Welding polecam natomiast Uważać na dział Buderus!!! Bardzo nierzetelna szefowa, mydli oczy. Na rozmowie o prace obiecuje "gruszki" na wierzbie a w rzeczywistości okazuje się zupełnie inaczej. Niestety przeszedłem do tej firmy na lepsze a po 3 miesiącach okazało się że wszystko to jedna wielka ściema. Okazało się że rzuciłem dobrą pracę dla Buderusa, a kiedy upomniałem się o swoje to usłyszałem " czy mam to na pismie" zatem proszę uważac, natomiast firma jako całość bardzo solidna.

Zostaw opinię o BOHLER UDDEHOLM POLSKA SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOHLER UDDEHOLM POLSKA SP. Z O.O.