Opinie o Zakład Budownictwa Kolejowego Radom Paweł Czupryn w Radom

counter
3 5 20 5 1
Brygadzista

Witam . Jestem byłym pracownikiem tej Firmy , Pracodawca pozwala nierobówi (kierownikowi) na złe traktowanie pracowników . Robia wszystko żeby nie było atmosfery w pracy mieszają ludzi, a od brygadzistów donoszenia do nich .(usunięte przez administratora)Jego zadaniem jest siedzenie w ciepłym biurze i zwalnianie niewygodnych osób . Jest tak pewnym siebie człowiekiem ,że wymyśla bajki do szefa . I Jego gadanie do pracownikow ze za pieniądze, ktore zarabiaja on by tu nie pracował.(usunięte przez administratora) Jeśli jesteś pracowita osobą i masz chęć rozwijania się to żadnej Kariery w tej Firmie nie osiągniesz !

Tak1Nie2
Kasia Nowy wpis

Czy zakład zmienił coś przez wirusa?

Wirus pokonany Nowy wpis
@Kasia

Tak opracowalismy szczepionkę, na dniach opublikujemy dokumentację oraz przystąpimy do szczepień.....

Tak1Nie
1982 Nowy wpis
Klient

Może ktoś powie jak wygląda praca w tym zakładzie ile zmian, atmosfera i jakie zarobki wiem że szukają operatorów z uprawnieniami na wózki widłowe i suwnice które posiadam. Czy można liczyć na premię i jak płacą za nadgodziny

Były pracownik Nowy wpis
@1982

Człowieku daj sobie spokój z pracą u nich, dyrektorzyna wymyśla sam nie wie co nie szanują ludzi

Zwarszawiakansradomiaka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 174 dni.

Proszę sprecyzować który to dział czy to produkcja czy sieć trakcyjna

Brygadzista

Tak1Nie2
Ojoj
@Brygadzista

Chyba nadal pracujesz w tej firmie. Ale nie masz odwagi powiedzieć. Bo się boisz. W szatni jedna osoba gada podobne rzeczy. Ściany mają uszy ????a z tego co kojarzę kierownik mówił trochę inaczej o płacach ale niech będzie po twojemu. Powiedz kto został zwolniony w tej firmę. Każdy kierownik nie robi nic to po co to piszesz, dowiedziałeś się dopiero?? praca spoko trzeba swoje robić kasa na czas Da Się Dogadać z szefem i z kierownikiem też mimo że wkurza jak każdy kierownik...

Tak2Nie1
Haha
@Ojoj

Oo proszę bardzo jakiś przekupiony kolega się wtrąca. Trzeba uważać co się mówi bo od razu wszyscy będą wiedzieć. Przejrzyj na oczy człowieku Ty też uważaj bo zrobisz coś źle i będzie na Ciebie a kierownik będzie czysty.

Tak1Nie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ryszard

Czasami najlepsi popełniają błędy ,ale firma jest z tych dobrych, więc warto pracować .

Znasz mni3

Witam. Chciałbym się wypowiedź na temat tej firmy. Jestem byłym pracownikiem i wiem dużo o tej firmie. Ogólnie do pracodawcy nie można mieć zażaleń bo stara się zapewnić dużo. Ale za to kierownik to jak dziecko we mgle nic nie wiem, nie wie co się dzieje na zakładzie czy towar jest czy jest zrobione jego interesują tylko kamery i alkomat, nie potrafi nawet zamówić masek bo twierdzi że on nie jest od tego to od czego jest ?? I chciałbym tutaj powiedz że oglądanie ludzi to jest mobing, kamery powinny służyć jak zdarzy się jakiś wypadek a nie oglądać hobbistycznie jak natflixa. Proszę znając sobie inne hobby ;) pozdrawiam chłopaków trzymajcie się i nie dawajcie się ^^

XXX

W kraju panuje koronawirus a kierownik w ZBK nie może załatwić płynu dezynfekującego .Od czego On jest od oglądania całymi dniami kamer wraz z żoną . Jak sie zarazimy to dopiero ktoś załatwi środki dezynfekujące. Żono kierownika Ty nie masz nic innego do roboty?

Pracodawca
@XXX

Pracodawca jest odpowiedzialny za środki bezpieczeństwa na miejscu pracy. Działania mające za zadanie zakupienia płynu dezynfekujacego były podjęte niezwłocznie po ogłoszeniu przez rząd Stanu Epidemicznego. Do dnia dzisiejszego jest ogromny problem z uzyskaniem tego typu specyfików. Nie jest Pana sprawą życie prywatne kierownika. Jeśli czuje się Pan zagrożony to zgodnie z tym co mówiłem na organizowanych przeze mnie spotkaniach z pracownikami mógł Pan skorzystać z urlopu lub zwolnienia. Żel antybakteryjny został umiejscowiony w takim miejscu że możliwym jest korzystanie z niego w każdym dowolnym momencie. Dlaczego nie zgłaszał Pan swoich uwag podczas spotkań albo osobiście? Milczac na spotkaniach a następnie opisywanie sytuacji dodatkowo w tak nieelegancki sposób na portalach internetowych jest bynajmniej niepoważne. Podkreślam to co często staram się przekazac, jeśli pracownik nie jest usatysfakcjonowany z warunków pracy które jestem w stanie zagwarantować, proszę podjąć działania mające na celu zmianę Pracodawcy na takiego który będzie w stanie sprostać Pana oczekiwaniom. Konstruktywnej i otwartej krytyki zawsze jestem w stanie wysłuchać i wejść w polemikę . Do wpisow na portalach internetowych ciężko się odnieść ponieważ piszą to osoby, które nie mają na tyle odwagi żeby podpisać się pod swoimi wypowiedziami. Życzę zdrowia.

xx

Płyn dezynfekujący już mamy .Tylko dlaczego nie w szatni a na hali . Co mamy kamery odkażać ? Żeby " kierownik " M nie zaraził się oglądając kamery.

Darek

Rozwija się ciągle i do tego firma to bardzo dobry pracodawca.

Tak1Nie
Zwarszawiakanaradomiaka
 Rekomendacja

Firma inwestuje w sprzęt kolejowy . Wypłaty na czas .

Ludwik

Czy istnieje jakiś powód, że nikogo nie było na forum od dawna?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 426 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w ZBK?

Małgorzata

Od dawna nikt się tu nie udzielał, może byli lub obecni pracownicy zechcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat firmy ZBK? Jaka panuje tam atmosfera, jakie jest podejście do pracownika? Każda taka szczera opinia bardzo pomaga wszystkim odwiedzającym to forum.

Jacek

Ups odpowiem na poniższe pytania

TakNie

Słowa kojarzące się z ZBK (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w ZBK: Najbardziej nie podobało mi się w ZBK:

Tak9Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Budownictwa Kolejowego Radom Paweł Czupryn - Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 5 ocen.