CREATOR-COMM SP. Z O.O.

Lublin

Opinie o CREATOR-COMM SP. Z O.O.

kameleon5,66
@admin 01.08.2015 21:30
Czy byłeś usatysfakcjonowany z wynagrodzenia w firmie CREATOR-COMM SP. Z O.O.? Wypowiedz się na naszym forum....

Była bym jak by pieniądze były wypłacane na czas

B
@admin 01.08.2015 21:30

Tak to fakt niestety w tej firmie,nie od dziś wiadomo że kłamią,oszukują i przedłużają wypłacanie pieniędzy,wstyd dla takiej firmy mogli by już zamknąć tą firmę jak im nie wstyd jeszcze funkcjonować.

Zostaw opinię o CREATOR-COMM SP. Z O.O. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CREATOR-COMM SP. Z O.O.