Opinie o LOCUS SECURITY Sp zo.o w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LOCUS SECURITY Sp zo.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LOCUS SECURITY Sp zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOCUS SECURITY Sp zo.o w Legnica

Stały pracownik

Cóż mogę rzec - jako pracownik, który pracuje już jakiś czas w tej firmie, rozumiem że w niektórych miastach ludzie mają zdania bardzo mieszane (z różnych względów) - natomiast ja mogę się wypowiedzieć na temat pracy na terenie Legnicy. Atmosfera tutaj... Powiem tak: w żadnej innej pracy nie doznałem tyle ciepła i zrozumienia ze strony przełożonego. I nie mówię tego na wyrost. Każdy ma prawo do swojego zdania. Moje właśnie jest takie: rzadko się zdarza, aby pracodawca walczył o swoich ludzi, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Mówiąc pracodawca, mam na myśli tak naprawdę osobę bezpopśrednio odpowiedzialną za ten rejon. Uważam że właśnie on zasługuje jak najbardziej na opinię pozytywną, zwłaszcza od stałego pracownika. Atmosfera pracy w Legnicy - oraz okolicach - bardzo ludzka i przyjazna. Dzięki takim ludziom chce się pracować. Niewielu takich ludzi jest dzisiaj. Człowiek do rany przyłóż! Także mówta co chceta- ale właśnie dzięki niemu: ja bardzo doceniam pracę w Locus Security !!! Pozdrawiam Panie Adamie :-)

Zostaw merytoryczną opinię o LOCUS SECURITY Sp zo.o - Legnica

LOCUS SECURITY Sp zo.o