Biuro RONIN Windykacja Należności i Odszkodowań

Bolesławiec

Opinie o Biuro RONIN Windykacja Należności i Odszkodowań

mide

Dostać się do nich to super doświadczenie i duża szansa na stałe zatrudnienie nie tylko u nich ale nawet w innych firmaach. Firma oferuje bardzo dużo skzoleń dla swoich pracowników, wiec bez doswiadczenia tez mam szansę się dostać, wyszkolą na miejscu.

Roman

Moje dziecko miało koszmarny wypadek. Biuro Pana Zbigniewa naprawdę poważnie podeszło do sprawy. Otrzymaliśmy bardzo szybko zaliczkę. Cała sprawa trwała prawie dwa lata i zakończyła się bardzo pomyślnie. Pieniądze otrzymaliśmy bezpośrednio od ubezpieczalni na nasze konto w banku. Naprawdę mogę z czystym sumieniem polecić biuro i Pana Zbyszka.

Greta - 2009-08-24 00:00:17 Miałam wypadek. Pan [usunięte przez moderatora] pomógł mi zebrać odpowiednie dokumenty, zorganizował leczenie u lekarzy, przygotował pisma do sądu, towarzystw ubezpieczeniowych i ZUS-u. Odszkodowania z OC sprawcy otrzymałam 25 000 złotych. Prowizja Pana [usunięte przez moderatora] wyniosła 1200 złotych brutto. Szybko, profesjonalnie za rozsądną cenę. Jestem zadowolona. Polecę Pana [usunięte przez moderatora] każdemu. Również podzielam opinię Pani, [usunięte przez moderatora] to bardzo porządny Gość!!! Polecam go wszystkim.

Greta

Zostaw opinię o Biuro RONIN Windykacja Należności i Odszkodowań - Bolesławiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro RONIN Windykacja Należności i Odszkodowań