Kadek

Żukówo

Opinie o Kadek

nesik

Z tego co wiem @Marta to właśnie jeśli nie spełniasz ich wymagań to raczej się nie dostaniesz. No ale spróbować na pewno jest warto, ponieważ zatrudnienie odbywa się na zasadzie umowy o pracę, można także wiele zyskać, mianowicie jest dla pracowników pakiet socjalny

Katarzyna

Szanowny Panie Marta. W każdym ogłoszeniu jakie zamieszczamy opisane są wymagania, które powinien spełnić kandydat. Jeśli nie są wymienione w nich ukończone studia tzn, że nie jest to warunek konieczny do podjęcia u nas pracy. Jeśli Pana CV będzie odpowiadało wymaganiom zawartym w ogłoszeniu na pewno się do Pana odezwiemy. Nie praktykujemy odpowiedzi na każde CV. Proces rekrutacji trwa i jesteśmy na etapie gromadzenia zgłoszeń. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, zawsze może Pan do nas zadzwonić/napisać e-mail z zapytaniem a my chętnie udzielimy informacji. Pozdrawiam.

Prezes

Prezes sam się wykonczył juz niestety

Ania

Witam, praca może i fajna ale niektórzy ludzie nie .. Psychicznie można się wykończyć. a Ludzie boja się chodzi do prezesa ze skargami .

Isia

Bardzo fajna firma a pracować trzeba wszędzie,zawsze może być gorzej.Pozdrawiam pracowników firmy Kadek

Aneta

Miła atmosfer, fajnie się pracuje polecam

Ortel

Tak, ale kwestią pracowników też pracodawca powinien się zająć. Po co rozjuszać konflikt, skoro można go zniweczyć względnie szybko.

Gabriela

kierowniczka jeszcze ujdzie (usunięte przez administratora)

nowa

tak kierowniczka okropna nie adajoca sie do ludzi .traktuje ludzi już nie napisze jak....za pare marnych groszy

Anonim

ZGADZAM SIE W 100% ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKA ZERO!!!

Anonim

To prawda najgorsze sa kierowniczki i ich odzywki do pracownikow

zgadzam sie ze wszystkimi opiniami. ciężka fizyczna praca od rana do nocy za 1100 zł, a na kierownictwo az brakuje mi słów...

anonim 21.30

***przepraszam zgadzam sie z tymi trzema ostatnimi opiniami.

Zgadzam się z tymi ostatnimi dwoma opiniami..Harujesz jak wół,za nadgodziny nie płacą,duzo wymagaja,p.kierownik okropna,.Poza tym non stop przyjmuja nowych pracownikow co dobrze o firmie nie świadczy..Naprawde nie polecam firmy..

Anonim

NADGODZINY, NADGODZINY I JESZCZE RAZ DARMOWE NADGODZINY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciągle nadgodziny za które nie płacą po za tym okropna pani kierownik. Warunki pracy nie ciekawe... mokro i zimno.

ego

Jedyne co moge powiedziec o tym zakładzie to [usunięte przez administratora] PRACY!!! NIkomu nie polecam. Harujesz po 12 godz dziennie za najniższa krajową!!!

Zostaw opinię o Kadek - Żukówo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kadek