Master-sport

Skarżysko-Kamienna

Opinie o Master-sport

Kott

Wydaje mi się, że sprawa jest bardzo bardzo dobra, nie wiem jak jest naprawdę, ale sądze, że opinie nie mogą się dużo mylić, widze że umowa jest, pensja na czas jest, generalnie bardzo klawo i świetnie

były pracownik

Nie warto, umowę dostaje się po miesiącu, czyli wygląda to tak, że pracownik pracuje na czarno.. A takie coś jest karalne, bo nie ma czegoś takiego w kodeksie pracy.

Sztuka zarządzania produkcją

Ktoś tam pracował/pracuje? Nie wiecie jak ogólnie z szefostwem? (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Master-sport - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Master-sport