Łódź

Opinie o Małgorzata Pawlak Latel Zakład Usług Elektroenergetycznych I Telekomunikacyjnych 91-340 Łódź Limanowskiego Bolesława 147/149

Słowa kojarzące się z Latel (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Latel: Najbardziej nie podobało mi się w Latel:

Zostaw opinię o Małgorzata Pawlak Latel Zakład Usług Elektroenergetycznych I Telekomunikacyjnych 91-340 Łódź Limanowskiego Bolesława 147/149 - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małgorzata Pawlak Latel Zakład Usług Elektroenergetycznych I Telekomunikacyjnych 91-340 Łódź Limanowskiego Bolesława 147/149