Firma Transportowa

Konin

Firma Transportowa

Opinie o Firma Transportowa

Kiro

Tak gwoli ścisłości - czy kierowcy na kategorię B zasuwają po całej Europie ducatami, boxerami czy innymi ivecami daily ciągnąć nadprogramowe ilości towarów, bo jeżeli tak to nie wiem czemu ludzie na to się godzą. Bardzo łatwo o nadużycia, skoro nie ma kontroli ilości godzin pracy czy obowiązkowego odpoczynku...

Słowa kojarzące się z firma transportowa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w firma transportowa: Najbardziej nie podobało mi się w firma transportowa:

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Firma Transportowa - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Transportowa