Opinie o PHU "NORIS" Waldemar Sopoliński - Chłodnia Jastrowie w Jastrowie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PHU "NORIS" Waldemar Sopoliński - Chłodnia Jastrowie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PHU "NORIS" Waldemar Sopoliński - Chłodnia Jastrowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU "NORIS" Waldemar Sopoliński - Chłodnia Jastrowie w Jastrowie

Pracownik Nowy wpis

Chłodnia jest wystawiona na sprzedaż ze względu na bardzo złą sytuację finansową firmy. Praktycznie firma jest na skraju bankructwa i w każdej chwili spodziewamy się tego że zostaniemy bez pracy

Pracownik Nowy wpis

Tak jak mówi kolega chłodnia jest wystawiona na sprzedaż i nie polecam tam pracować chyba ,że wam życie nie miłe...pracujecie za marne pieniądze a wymagania w porównaniu do tych pieniędzy to Mount everest.

Czy w PHU "NORIS" Waldemar Sopoliński - Chłodnia Jastrowie możliwa jest praca na podstawie B2B?

..... Nowy wpis

Zero szacunku do ludzi. Ludzie dla nich są nikim. Pracownik jest dla dyrekcji tylko (usunięte przez administratora) Zero zrozumienia o Pani L. Szkoda słów. Psychicznie wykańcza. Dyrekcja doskonale wie ale nic z tym nie zrobiła mimo skarg. Pracownik normalny nie ma szans z tą elita złych ludzi. Bo od razu jest najgorszym gdy ma swoje zdanie i nie pozwala się tak być traktowanym. Jednym słowem Człowiek dla nich jest (usunięte przez administratora) ! Przykre. Bo ludzie którzy chcą sobie zarobić na życie są pomiatani. Pracownik siedzi cicho bo się boi odezwać bo zostaną zwolnieni. Lepiej zwolnić osoby które są normalne niż jedną która psychicznie wykańcza ludzi. Ja tylko Gratuluję rozumu Dyrekcji że pozwala sobie na takie coś. Dla mnie Nikt nie powinnien znaleźć się na tym stanowisku co są. Bo pozwalają na to wszystko. Mam nadzieję że kiedyś spotka to ich albo kogoś z ich rodzin wtedy zobaczą jak osoby na tym zakładzie musieli się czuć. Pozdrawiam. Pracowników. Dyrekji nie.

Constanti

Chłodnia Jastrowie Słynny Noris. Ciekawe Pytania Ludzie Zadają. Odnośnie Kierownictwa itd itp. Brygadzistka szkoda słów. Tylko krzyk i poganianie atmosfera.... Lepiej wyjść i nie wracać traktowanie ludzi zero... Gorzej niż Psa... Kultury osobistej brak. Ciagłe pretensje i gadanie na twoje miejsce jest 10ciu chętnych..... Ludźmi się pomiata dosłownie w PGR było by lepiej. Tam człowiek jest nikim. Plotki obgadywanie na okragło. Suchej nitki na tobie nie zostawią... Ogólnie tam pracują ludzie bo nie mają lepszej perspektywy na zarobek. Poprostu nie ma wyjścia. A praca za najniższą krajową... Za to wymagania z kosmosu kłucie lodu w komorach. Praca w temp. Czasem -17°C ciagłe poganianie i te spojrzenia z pogardą. Nie polecam chyba że ktoś naprawdę jest z kamienia nerwy ma i nóż na szyji ze względu finansowego

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PHU "NORIS" Waldemar Sopoliński - Chłodnia Jastrowie? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Jastrowie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
Jastrowie
IMS GmbH Hamburg

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PHU "NORIS" Waldemar Sopoliński - Chłodnia Jastrowie?

Kisiel

Tak!!!!!!! Jedyne spotkania w tej firmie to Wigilia... nie pojedziesz to nic nie dostaniesz. O premii zapomnij. Nie polecam nie ma tu nic z integracji brak rozwoju firmy!

Paulina
@Kisiel

Ja jak jeszcze pracowałam to Wigilia zawsze była w Hotelu w Pile. Premia świąteczna była także oraz premia miesięczna. Bardzo chwalę sobie ten zakład. Żebym nie zmieniała miejscowości to nadal bym pracowała. Umowę na stałe dostałam po roku pracy szkoda było zostawić tą pracę ale siła wyższa wszystko dla rodziny. Nie narzekać. Mam nadzieję że Alinka jest nadal kierowniczka

@Paulina

A w jakim dziale pracowałaś? Dawno to było? I jeszcze chciałam dopytać czy te premie miesięczne to były zawsze czy czasem się nie dostało?

Grażyna

Brak rozwoju? w sumie w jakim kierunku można byłoby się tu w firmie rozwijać? chciałam dopytać ile osób tu w zasadzie pracuje w nawiązaniu do tej opinii odnośnie integracji. faktycznie tak dużo, że trzeba byłoby je organizować?

Justyna

Witam chciałabym zapytać czy skupuje Pan truskawki posiadam prawie hektar truskawki i szukam chłodni

Xyz

Witam chciałbym się coś dowiedzieć na temat pracy kierowców w chlodnia noris

klak

kuzaj, standardowo nie ma potrzeby brania nadgodzin, bo wszystkie czynności da się wykonać w trakcie godzin pracy. A co - chcesz sobie dorobić na nadgodzinkach ? :)

Zostaw merytoryczną opinię o PHU "NORIS" Waldemar Sopoliński - Chłodnia Jastrowie - Jastrowie

• Jak się pracuje w PHU "NORIS" Waldemar Sopoliński - Chłodnia Jastrowie?

Zobacz opinie na temat firmy PHU "NORIS" Waldemar Sopoliński - Chłodnia Jastrowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU "NORIS" Waldemar Sopoliński - Chłodnia Jastrowie?

PHU "NORIS" Waldemar Sopoliński - Chłodnia Jastrowie