FHU A-ZET II Łyżwa Robert

Miączyn

Opinie o FHU A-ZET II Łyżwa Robert

wedfrgt

@eryk no powiem Ci tak chciec to jedno jednak przede wszystkim do takiej rpacy to nalezy miec odpowiednie wyksztalcenie wyzsze oraz odpowiednie kulkuletnie doswadczienie w danej branzy taka jest prawda :)

Marcin

Jak ktoś jest leniem i mało kompetentnym to tylko takiego pracownika nie mozna polecić, ostrzegam przed takimi co nie chcą pracować a tylko oczekują wynagrodzen wysokich. Ci co chcą pracować z niczym nie mają problemów

magnum1995

PORASZKA FIRMA PRACA JAKIE 2 TYS CHYBA 1300... STAROCIE SAME I PADAKA!! NIE POLECAM

zbyszek

firma poraszka praca na starych sprzetach co Ciagle sie psuja zarobki do 2tys i ciagły stres przez szefa

Zostaw opinię o FHU A-ZET II Łyżwa Robert - Miączyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU A-ZET II Łyżwa Robert