Contrast

Ostrów Wielkopolski

Opinie o Contrast

Bolek

Pracownika ma się za murzyna. A zimą zupka Chińska. Bo 2 daniele to za drogie.

tak było

Witam potwierdzam powyższą opinie z małym ale. Bez jakiś wielkich nadgodzin zarobki niskieee netto nawet między 2000zł a 2500zł.

stickman

Wszystkie zarobki na papierze, comiesięczne premie, dodatki na wielkanoc (200zł brutto), boże narodzenie (200zł brutto) i dzień dziecka (zabawki). Wszystko oficjalnie. Niestety poziom zarobków niski. Wykwalifikowani ludzie, którzy są mistrzami w swoim fachu powinni zarabiać przynajmniej 30-40% więcej. Pracownik, czy to w biurze, czy w terenie rzadko kiedy przekracza 2,5-3tyś netto. Jeśli chodzi o atmosferę, to zawsze znajdzie się ktoś niewykształcony, a "najmądrzejszy" w zespole. Mało nadgodzin, 8h i do domu. Ze względu na zarobki odradzam.

Zostaw opinię o Contrast - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Contrast