Wine & Food Center Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Wine & Food Center Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wine & Food Center Sp. z o.o.

olka

Ok, w takim razie podajcie kwoty wynagrodzen i stawki godzinowe,bedzie jasne.

Byly pracownik
@olka 22.04.2016 18:22
Ok, w takim razie podajcie kwoty wynagrodzen i stawki godzinowe,bedzie jasne.

Jak ja tam pracowalam, bylo 8 zl na godzine i bez zadnej umowy...

anonim

(usunięte przez administratora)

Gość

Dlatego właśnie kiedy ludzie orientują się co jest grane uciekają stamtąd i nie chcą mieć z tą firmą nic wspólnego. Na rozmowie o pracę nikt przecież nie mówił, że nie będzie umowy, wypłaty na czas, a szef będzie darł się na pracowników...

Agnese

Potwierdzam wcześniejsze opinie!!!! Czysty wyzysk...

Sprawiedliwy

Potwierdzam dwie poprzednie opinie. Właściciel myśli, że prawo w Polsce go nie dotyczy. Nie chce płacić ani pracownikom, ani kontrahentom. Brak umów w tej firmie to norma. Do tego dochodzi psychiczne wyżywanie się na pracownikach.

Życzliwy

Nie płacą faktur, wszystko rozbija się o sąd, omijać z daleka! Właściciel to napuszony i pyskaty Włoch, sprawa u komornika.

Były pracownik

Pracowałam w tej firmie jakiś czas. Wszystkim ODRADZAM. Nawet wrogowi nie życzyłabym takiej pracy.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Wine & Food Center Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wine & Food Center Sp. z o.o.