SPEDYCJA POLSKA SPEDCONT SP. Z O.O. W ŁODZI TERMINAL KONTENEROWY

Łódź

Opinie o SPEDYCJA POLSKA SPEDCONT SP. Z O.O. W ŁODZI TERMINAL KONTENEROWY

Doskonale

Warunki pracy - tragiczne. Całe wyposażenie i otoczenie rodem z PRL. Poziom zarządzania i traktowania ludzi jeszcze gorszy - co chwilę ktoś odchodzi, a coraz częściej ostatnio zwolnienia - od tak, wystarczy zdanie odmienne od zdania Zarządu. Niezależnie od tego czy jesteś filarem zespołu/działu czy ciamajdą, zarabiasz czy tracisz - jeżeli uważasz, że masz za dużo zadań i przydałaby Ci się pomoc - lecisz. Reszta zespołu (i tak już przeciążonego) dostanie Twoje zadania i problem z głowy. A jak się nie podoba to zwalniamy dalej i tak w koło. Administracja czasem nie zdąża nawet zmieniać karteczek z nazwiskami pracowników, umieszczonych przy drzwiach do poszczególnych działów. Bardzo dużo opiera się tu na plotkach i doniesieniach, oczywiście z nikim nieweryfikowanych później. Ludzie poupychani w małych pokoikach, każdy się przekrzykuje, jazgot bez przerwy. W moim otoczeniu skrajne wyczerpanie nerwowe. Wiele pracy po pracy, nie ma dnia, by nie odbierać telefonów po wyjściu z biura. Spróbuj mieć życie prywatne po wyjściu z biura to Ci nie darują. Ilość zadań do wykonania w ciągu dnia absurdalnie duża, a laptopa trzeba mieć przy sobie (również po godzinach). O przerwie nie ma co marzyć - nawet na wyjście do toalety nie zawsze jest czas. Można by powiedzieć, że źle się organizujemy - kto nie wierzy i ma odwagę niech próbuje na własnej skórze, może mu się uda, może rzeczywiście to nasza wina? Sposób przyznania zadań i rozliczania z nich pracowników powoduje napięcia między działami, prowadzące do chorej wręcz rywalizacji, w której odnajdują się najlepiej (ba!) ci, którzy pracują tam najdłużej. Zamiast myślenia "pracujemy w jednej firmie - pomagajmy sobie" mamy myślenie "komuś nie idzie - jest okazja dla mnie do pokazania się" lub "skoro jemu nie idzie i mi nie idzie, to postaram się pokazać, że to jego wina". Szczerze, naprawdę, odradzam.

Spedytor
@Doskonale 19.11.2017 18:39

Ciekawe jakim byłeś pracownikiem. Szkoda, że nie potrafiłeś rozmawiać z kierowcami jak równy z równym tylko traktowałeś ich jak zło konieczne. Podczas twojej nieobecności zrobiliśmy lepsze Kursy niź za czasów kiedy byłeś. Odbieranie telefonów przez ciebie po 16 zapomnij niech kierowca stoi i czeka. Może firma nie jest super ale w twojej kwestii popieram jej ruch

Placowy

A jednak co roku zmienia się w firmie na lepsze.... Samochody służbowe Zarządu. Szkoda, że nie czajniki dla pracowników. Do kibla z woda pieszo ok. 1 kilometra. Placowy

Anonimowy klient

Najgorszy terminal w Polsce jaki widzielem, traktują przewoźników jak najgorszy syf i nie wywiązuja się z umowy. Miałem okazję byc kilka razy na terminalu oraz w biurze i powiem szczerze, gorszego syfu nie widziałem, nie wiedzą nic na temat kierowców tylko o tym ile kto dziś kawy wypił. Aby dogadać się z koordynatorem to porażka, przez telefon dużo obiecuję a później przed kierownikiem to nic nie pamięta. Czekam tylko na jedno, na upadłość tego syfu!

Kalmar

Firma zarządzana bardzo prymitywnie, bez pomysłu na jutro. Warunki pracy pracowników poniżej krytyki zwłaszcza zimą. Bałagan dotyczący lokalizacji kontenerów, lokalizację spisują panowie z ochrony. Sprzęt wysłużony pamiętający czasy Gierka. Ogólny bałagan. Kierownicy znają z zarządzania tylko temat siły Obowiązujący język polski i ukraiński.

Rekrutacja

Miałam tą "przyjemność" być tam na rozmowie. Jestem bardzo niemile zaskoczona zmianami, które tam zaszły. To nie jest absolutnie Spedcont, który znałam kilka lat temu. Zmieniła się zupełnie kadra. Zamknięto także biuro w centrum Łodzi. Kiedyś pracowali tam pasjonaci kolejowi, osoby bardzo dobrze znające się na swojej pracy z wysoką kulturą osobistą. Teraz te wszystkie osoby pracują w innych firmach. Nie ma tam już nikogo, kto był kilka lat temu. Kiedyś byłam w takim obskurnym magazynie, w którym leżały rozsyblpane swińskie ogony, a podłoga była czarna - przypomniało mi się o tym jak weszłam do tego biura na Olechowie - obskurnie, wszystko się lepi. Dwóch panów, którzy nie wiedzieli na jakie stanowisko aplikuje a przecież w jakiś sposób zaproszono mnie na rozmowę.. Niekompeteni i nieprzygotowani. CV widzieli po raz pierszy gdy rozmawialiśmy. Co chwila dzwonił im tel więc wychodzili z sali. Całokształt przypominał mi scenerię z Pitbulla. Pan na rozmowie ubrany w polówkę i gruby łańcuch. Na koniec ani dziękuję za spotkanie ani nic, tylko poszli sobie gdzieś rozmawiać.

Kierowca

Porażka brak organizacji na placu cię olewają i stoi się po 5 h za kontenerem a kierownik transportu bez jakiegokolwiek wiedzy w transporcie intermodalnym .

spedycja

Brak organizacji, wiecznie kolejka i uganiasz się w poszukiwaniu swojego kontenera bo nie wiadomo gdzie on jest. Pracownicy robią co mogą cud ze jeszcze to wszystko działa.

KIEROWCA BOMBOWCA

super firma, bardzo miła obsługa na dyspozytorni jak i na placu ! zawsze służą pomocą ! Nie zgadzam się z opiniami wyżej ! chyba nie o tym samym terminalu mówimy..

Sped

Najgorszy terminal kontenerowy w Polsce!!! Na terminalu panuje Średniowiecze. PORAŻKA!!!!

KIEROWCA

BAŁAGAN JAKICH MAŁO WYPŁYNELI NA SZEROKIE WODY I SOBIE NIE MOGA PORADZIC ZA ODBIOREM KONTENERA TRZEBA STAC CZASAMI 5 GODZ

mm

potwierdzam wypowiedzi

Gość

Brak słów by opisać panujący tam bałagan jedna wielka improwizacja. Osoby odpowiedzialne za budowę struktur wewnętrznych organizacji powinny zmienić zajęcie. Omijać szerokim łukiem.

ktos

W firmie panuje balagan i chaos (i to malo powiedziane!!!) Od zmiany wlasciciela firmy na stanowiskach zarzadzajacych sa osoby niekompetentne!! (usunięte przez administratora)Zarowno w BZ jak i na TK Lodz!!! Balagan!! Balagan!!! Balagan!!!! Nikt nic nie wie, nie umie podjąć decyzji!Bardzo odradzam!!!!!!!

Zostaw opinię o SPEDYCJA POLSKA SPEDCONT SP. Z O.O. W ŁODZI TERMINAL KONTENEROWY - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPEDYCJA POLSKA SPEDCONT SP. Z O.O. W ŁODZI TERMINAL KONTENEROWY