Opinie o Greiner Packaging Sp. z o.o. w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Greiner Packaging Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greiner Packaging Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greiner Packaging Sp. z o.o. w Teresin

brak możliwości rozwoju, ucinanie skrzydeł, brak szkoleń i inwestowana w rozwój pracownika. Problem z komunikacją miedzy biurem, a produkcją. O kadrach nie wspomnę. Wiecznie nie mają czasu, a co pół godziny wychodzą na papieroska. Wieczne podkładanie sobie nawzajem nóg. Zrzucanie odpowiedzialności za reklamacje pomiedzy działy i zmiany w firmie. Niskie płace i brak możliwości podwyżki argumentowani '' ciężkim czasem dla firmy''. Brak szacunku do pracowników, jedni na produkcji mają jedną wieczną przerwę i się obijają a drudzy muszą pracować ciągle. Faworyzacja pracowników i ze strony mistrzów jak i kadr. Układy, układziki. Każdy gdzie może wciska swoją rodzinę. Jedynie co w tej firmie dobrze działa to dział IT. Znajdzie się paru bardzo fajnych ludzi, którym naprawdę zależy na pracy i na własnym rozwoju, ale ta firma i zarządzanie nią bardzo skutecznie umieją zdusić ten zapał. Polecam jeśli macie ochotę się denerwować, wstawać do pracy w złym humorze i użerać się z niekompetentnymi ludźmi na każdym szczeblu. Błagam zmiencie te ubrania i kadry.

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej i nie polecam, proponują psie pieniądze a do tego tak wrednych ludzi nigdy nie spotkałem

kandydat

Jakich wrednych ludzi spotkałeś na rozmowie kwalifikacyjne? Ile ich było?

Cześć, widzę, że poszukują Elektronika/Automatyka Zmianowego i myślę czy aplikować. Wymagają dyspozycyjności do pracy zmianowej, ktoś napisze jakie zmiany u nich występują?

Larysa
@Ktos

A na żadną premię nie można liczyć? Wynagrodzenie składa się tylko z gołej podstawy? Daj znać

Kornelia Nowy wpis

czy brak ofert pracy na produkcje jest spowodowany jakimś przestojem?? Chciałabym się zatrudnić. Może wy tu coś wiecie czy przyjmują.. W starszym ogłoszeniu piszą o możliwości rozwoju i zastanawiam się czy z operatora maszyn można w łatwy sposób awansować na wyższe stanowisko?

Ona

Witam obecnie Pracuje w Grodzisku Mazowieckim. Ciężko napisać coś pozytywnego. Firma zarządzana jest w sposób feudalny, kastowy. To znaczy na szczycie jest Król, który wywodzi się z kasy rodziny założycieli(stopień pokrewieństwa z byłem prezesem). Król wie wszystko i decyduje o wszystkim nawet w błahych sprawach, każdy pracownik a nawet dyrektorzy chodzą do Króla po decyzję . Oczywiście Król mówi, że nie trzeba i ceni sobie samodzielność lecz tak naprawdę samodzielność jest w oczach króla niemile widziana . Firma ma pewne problemy, najbardziej widać niekompetencje działu kadr. Oraz pewien chaos panujący na produkcji(ale ten chaos może się wywodzić z tego że król Musi decydować o wszystkim i w swoim mniemaniu zna się na wszystkim lecz niestety tak nie jest...). Atmosfera w firmie grobowa. Generalnie firma przypomina model zarządzania z początku lat 90. A ludzie w niej pracujący maja syndrom sztokholmski. Jeżeli chodzi o szkolenia to chyba nie ma szkoleń, patrz niekompetencja działu kadr. Z racji tego, że jestem kobietom zauważam także pewien seksizm w firmie i dyskryminację płciową. Social jak w latach 90. Wynagrodzenia są dość wysokie - dla facetów oczywiście, my kobiety zarabiamy tak sobie. Opisuje oczywiście sytuacje z Grodziska gdyż Tu pracuje, Podobno w Teresinie nie panuje taki chaos. Zatem jeżeli jesteś osobą niesamodzielną, bez ambicji gdzie atmosfera pracy dla Ciebie się nie liczy i masz lekkie spektrum autyzmu ta firma jest dla Ciebie

kandydat Nowy wpis
@Ona

Dlaczego jeszcze tu pracujesz skoro jest tak źle? Czy wynagrodzenia są wypłacane z opóźnieniem?

Czytam ogłoszenie na ustawiacza które mnie interesuje i jest że praca w ruchu ciągłym 3 zmiany. Jakie godziny, napisze ktoś? Mam nadzieję, że osiem to maks, nie więcej. Licze na odpowiedzi osób, które wiedzą co i jak, pozdrawiam.

Pracownik Produkcji Nowy wpis

Pracowałem w Greiner w Grodzisku Mazowieckim na Produkcji. Praca nie była ciężka. (usunięte przez administratora) Kierownik produkcji Kavo to pomyłka ludzi robią z nim co chcą. Rozmowa rekrutacyjna to pogawędka z Panią z Kadr i był mistrz produkcji. Zarobki słabe. Firma bardzo źle zorganizowana

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Greiner Packaging Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. transportu?

Jest to ogłoszenie z pracą specjalista ds. logistyki, choć z opisu sądząc to też/raczej zakupowiec. Ile ma się godzin języków w trakcie pracy? Praca hybrydowa to stosunek ile proc. w domu do ilu w biurze?

Co wchodzi w socjal Greiner Packaging Sp. z o.o.?

Bony na swieta Bożego Narodzenia , paczki z serami ,wczasy pod grusza co 2 lata

@Ktoś

a te bony to dla każdego pracownika po tyle samo, czy zależne od stażu pracy? i dlaczego wczasy pod gruszą co dwa lata, a nie co roku? to dziwne dość, jeszcze z czymś takim sie nie spotkałem.

Ktoś

Bony zależą od zarobków ale dużej różnicy nie ma ze sto zł

Cześć, powie ktoś jak często się zmieniają te zmiany u nich? Bo w tym ogłoszeniu na ustawiacza maszyn pisali, że jest w ruchu ciągłym. Ja do tej pory na jedną zmianę robiłem i w sumie nie wiem jak to wygląda, nie męczy was to jak coś? Da się przeżyć?

Jest to system czterobrygadowy

@Ktos

Nie do końca wiem jak to działa. Napiszesz przykładowo, jak Ci wychodzi do pracy, np. od tej do tej, potem ile wolnego?

Ktoś

Powiedzmy masz wolne wtorek środa to czwartek piątek pierwsza zmiana od 6-14 później sobota niedziela poniedziałek druga zmiana od 14-22 i wtorek środa trzecia zmiana od 22-6 i czwartek i piątek wolne. Zależy też na jakie stanowisko aplikujesz bo jest też zmiana od 7-15 i weekendy i święta wolne

@123

3 zmiany również w weekendy i święta za psie pieniądze

Lidka

Chociaż w weekendy i święta płacą lepiej? Czy nie ma co liczyć na dodatkowe pieniądze?

@Lidka

Nie ma dodatków za prace w wwekendy i swięta . Od nowego roku stawka najniższa krajowa plus premia 400 zł plus nocki. Przy 168 godzinach wyjdzie może z 500 zł więcej od najniższej krajowej. Jednym słowem porażka

@Ktos

A czy nocki są więcej płatne czy tak samo jak dniówki ? Bo czasami w firmach te nocki są więcej płatne dlatego pytam. I ktoś napisal że na rozmowie spotkał "wrednych" ludzi, to jaka jest atmosfera w firmie? To było jednorazowe czy czujesz że jest z tym jakiś problem ?

Larysa

Lidka

O, a powiesz na jakie stanowisko aplikowałeś? Bo może nie na każdym stanowisku mało płacą :) A co do tej rekrutacji to miałeś tylko jedną rozmowę, czy może etap rekrutacyjny był bardziej rozbudowany? Hmm...czyli rozmowa była stresująca, skoro byli wredni? podasz przykłady co dokładnie masz na myśli, że ludzie są tam wredni?

kandydat

Jakich wrednych ludzi spotkałeś na rozmowie kwalifikacyjne? Ile ich było?

Firma Greiner Packaging Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Helpdesk. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Majster

Na produkcji bardziej szanują Ukraińców niż Polaka. Ukraina donosi na Polaków jak zwróci im się uwage, pózniej za to dostajesz Nagane i kare pienieżną. Czesto zastępują ustawiaczy nie umiejac czytac po Polsku ani nie znając maszyn, biorą wyższe premie. Kpina nie polecam uciekać jak najdalej

Dima
@Majster

Nie wszyscy mają tak dobrze. Ja znaju taka parę która z każdej drogiej zmiany i nocy ucieka co najmniej godzinę wcześniej. Ale to może na tym magazynie tak źle jest...

Niechciechuj
@Dima

Wiesz że w polszy nie ma anonimowych numerów i IP komputerów i każdego łatwo znaleźć?!!! Więc jak coś piszesz to mniej to na uwadze!!! Zawsze ktoś ci może życie umilić!!! Więc się pilnuj!!!

Viva

Długi z vivy to zwykła parowa, odszedł bo dostał pocisk i już nikt z nim nie gadał ????

@Viva

Długi czyli kto ? Damianek ?

Viva
@Ktoś

Łaził, zaczepiał i męczył dzieciaków mniejszych od SB o 2 głowy, ale trafiła kosa na kamien i uciekł, zero szacunku dla takich ludzi.

Długi
@Viva

Sam jesteś parówa, pamietasz jak cie na palarni w (usunięte przez administratora) kopali ?

Czy w Greiner Packaging Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Mm

Premia uznaniowa od 300 zł w zwyz i dodatkowa niekiedy wpadnie

Aleksandra
@Mm

A ta dodatkowa to jaki ma charakter i wysokość?

Czy Greiner Packaging Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Mm

Czterobrygadowy system pracy

Kit

Jest średnio, męczące zm.

Jaka ma stawkę godzinową operator maszyn ?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Greiner Packaging Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ktos

Wszystkie nadgodziny są płatne nie trzeba ich odbierać

Fredzis

Czy przyjmują do pracy kobiety na produkcji, jakie zarobki

JoJo

Jaką aktualnie macie stawkę godzinową? Jakieś dodatki?

Zostaw merytoryczną opinię o Greiner Packaging Sp. z o.o. - Teresin

• Jak się pracuje w Greiner Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greiner Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greiner Packaging Sp. z o.o.?

Greiner Packaging Sp. z o.o.
  • Al. Xx Lecia 54
    96-515 Teresin

Greiner Packaging Sp. z o.o.