Ośrodek Wypoczynkowy "CHROBRY"

Pokrzywna

Opinie o Ośrodek Wypoczynkowy "CHROBRY"

Ala

Prócz malowniczego górskiego położenia i ładnego krajobrazu nie zasługuje nic więcej na uwagę. Pokoje nie do przyjęcia, łóżka i krzesła zapadnięte skrzypiące odpadające boki, stare TV. W pokojach czuć wilgoć i stęchliznę. Paściel brudna. Na balkon trudno wyjść bo albo gniazdo os albo jaskółek. W cenie miało być ognisko i pieczona kiełbasa - był suchy prowiant. Po powrocie do domu stwierdziłam jakieś plamy na ciele - okazało się, że to grzybica. Masakra mówię Wam. Nie polecam nikomu

Zostaw opinię o Ośrodek Wypoczynkowy "CHROBRY" - Pokrzywna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Wypoczynkowy "CHROBRY"