GO-TRAKT

Opinie o GO-TRAKT

psyche

Tomcio
@psyche 01.07.2017 23:03
ta......on przechodzi samego siebie-dla mnie to jego miejsce jest na polu przy roli a nie jako osoba kierująca zespołem ludzi....

Nadaje się do trzeba nią worków po cemecie wasiata parowa

koń

najlepszy jest warsztat i kierownik dzyndzel

Smigacz

Może mi ktoś podpowiedzieć ile naprawdę zarabiają kierowcy w go-trakt na cementowozach podobno koło 4 tyś tak mi powiedzieli jak dzwoniłem w sprawie pracy bardzo prosił bym o info jak ktoś wie jak jest w rzeczywistości z tym wynagrodzeniem

Smigacz

celinka03

a czy teraz jakichś robotników do prac ziemnych drogowych potrzebujecie teraz? ciekawe jednak czy jako kobieta, dość silna, mam szansę na takie zatrudnienie

Były

GO-TRAKT to obóz pracy. Pracowników traktują jak pionki na planszy. Mało płacą. Nie polecam tej firmy, lepiej szukajcie czegoś innego bo tu niszczą psychikę. Non stop nerwy i nerwy...

tolek

Każdy najlepiej niech idzie zobaczy? ale wydaje mi sie ze trzeba to wziąść na logikę. jeżeli są ogłoszenia non stop to znaczy że jest licho. I ludzie co tu piszą mają racje. Ale pracodawcy kasują opinie, żeby zataić prawdę o firmie? Jeżeli nie szkoda Ci czasu to idz zobacz sam. Tylko potem nie mniej do nikogo żalu ze straciłeś czas, i inna robota ci uciekła

ludzie darujcie sobie prace w tej firmie. wyzysk i słabo płacą, kierat nie robota. dla tego kasują opinie i non stop są ogłoszenia. porażka ludzie! darujcie sobie tą firme. wyzysk, słabo płacą i szkoda czasu. dla tego kasują opinie i non stop są ogłoszenia? brakuje im kierowców. bo kto sie przyjmie to zaraz odchodzi jak zobaczy wypłate? l

Go Trakt

Firma Go Trakt: Zatrudni kierowcow z poczuciem humoru? Za smieszne pieniadze!

yanko

a jakie pieniadze mozna zarobic w go-trakt?

Zostaw opinię o GO-TRAKT - Stryków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GO-TRAKT