WESTPOL TEEUWISSEN Sp. z o.o.

Chojnice

Opinie o WESTPOL TEEUWISSEN Sp. z o.o.

Janek

Na ich stronie internetowej dostrzegłem, że wywieszają najaktualniejsze oferty pracy. Aktualnie poszukują specjalisty ds. rekrutacji i jestem zainteresowany rekrutacją (chociaż to nie jest jedyna ich oferta) :) Oferują systemy szkoleń, przyuczanie do zawodu oraz dobre warunki płacowe.

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o WESTPOL TEEUWISSEN Sp. z o.o. - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WESTPOL TEEUWISSEN Sp. z o.o.