MAGDECOR Zaopatrzenie Pracowni Dekoratorskich

Lublin

Opinie o MAGDECOR Zaopatrzenie Pracowni Dekoratorskich

fajny

o w końcu o firmie z Lublina napisali prawdę, ja przyłączam się co do opinii NIE POLECAM I KATEGORYCZNIE ODRADZAM to nie jest normalna praca

serve

Pani Właściciel sprawia wrażenie osoby ,która poprzez różne swoje przemyślenia które urodzą się w główce odbiją się finansowo na pracownikach, jest fałszywa nie tylko dla pracowników ale także wobec klientów. Mogę tylko potwierdzić ,iż zła opinia o tej Pani wśród konkurencji jest trafna i prawdziwa, odradzam jakiejkolwiek pracy, współpracy lub innych form

lalka

nie polecam, brak słów! szkoda czasu

klient
@lalka 08.12.2015 16:36
nie polecam, brak słów! szkoda czasu

zgodzę się, jest to firma której nie polecę nawet najgorszemu wrogowi, przedmówca ma rację szkoda słów, lepiej poszukać innej lepszej pracy i nie chodzi tylko o pieniądze

Zostaw opinię o MAGDECOR Zaopatrzenie Pracowni Dekoratorskich - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAGDECOR Zaopatrzenie Pracowni Dekoratorskich