INSTALBUD S.J.

Lubycza Królewska

Opinie o INSTALBUD S.J.

Iwona

Obecnie firma poszukuje kilku pracowników (oferty są dostępne na stronie internetowej firmy) - w tym na stanowisko magazyniera/kierowcy. Na czym dokładniej polega podział obowiązków na tym stanowisku w INSTALBUD S.J.? Na pewno jest to pytanie, które nurtuje wielu szukających pracy.

Iwona

Pracujesz obecnie w INSTALBUD S.J.? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć jej pracownicy?

Xen

Czy ktoś z Was o ile jeszcze tu ktoś wchodzi słyszał może o jakiś nowych ogłoszeniach pracy? Szukam jakiś ofert ale chyba nie prowadzą teraz rekrutacji albo ja nie potrafię szukać ktoś mi pomoże? Dzięki

taki tam

Normalka. Przecież nikt nie jest skazany na pracę non-stop w jednej firmie.

Odszedłem, bo taka była sytuacja. Uważam, że w każdej firmie nie wszystko jest ok, ale w konkurencji nie było gorzej, tzn. zarobki były wyższe.

Witam, Kiedyś tam pracowałem i zastanawiam się czy nie starać się o pracę ponownie. Jak tam teraz jest? Z tego co widzę to zawarte tu wypowiedzi są mieszane: i dobre i złe. Ja pamiętam, że za moich czasów nie było najgorzej, dało się jakoś funkcjonować. Warto tam teraz wrócić? Da się tam pracować? Zarobki względne? Proszę o szczerą odpowiedź, bardzo mi na tym zależy.

były pracownik

Jeśli chodzi o premie to w tej chwili już ich niema, zarobki średnie kilku dobrych fachowców reszta to zbieranina, dwie lub trzy dobre maszyny reszta to kilkunastoletnie złomy ciągle się psujące. Atmosfera w pracy jak w (usunięte przez moderatora),wysyłają na urlopy bez twojej zgody gdy pada deszcz a potem gdy trzeba komuś wolne to nie ma. Robią z ludźmi co chcą. Ogólnie nie polecam chyba że ktoś naprawde nie ma wyjścia i potrzebuje pracy.

były pracownik

nie jest najgorzej

za nadgodziny powinno być zapłacone, a nie uwzględnione premie za nadgodziny

Pracowałem w tej firmie przez kilka lat i złego słowa nie moge powiedzieć

masz racje wiekszych (usunięte przez moderatora)i prostakow nie spotkałem w zyciu

firma jest lipna jeśli ktoś nie wierzy to prosze się zatrudnić i przekonać

Firma jest OK Ludzie w niej pracujący również, mają duże doświadczenie i fachowość. Zarząd traktuje pracowników po partnersku. Wypłaty na poziomie naszego regionu, a przede wszystkim na czas. Usprzętowienie na dość wysokim poziomie, żadnego złomu.

Ja tam jestem zadowolony, wydaje mi się że wszystko w tej firmie jest poukładane, atmosfera .. rewelacja.. a sprzęt coraz lepszy. Co do wypłat nie zdażyło się aby były problemy z wypłatą no i jeszcze premie ?? Szczerze polecam !!

Pytanie skierowane było do osoby która ma tak złe zdanie o tej firmie.

Robert

ciekawe pytanie?

Podaj jeszcze tylko kiedy i za co zostałeś zwolniony???

firma moze nie najlepsza, ale praca zawsze jest tylko jak chce sie robic. zarobki wzglednie dobre.wyplata zawsze na czas jak i premie, uwzglednione od nad godzin. przyzwoita atmosfera, jesli ktos nie uwaza sie za asa w kazdej pracy. sprzet niemal profesjonalny, inne firmy pracuja naprawde na zlomie. zachecam ale nie namawiam. trzeba spróbować od tego glowa nie spadnie.

Zostaw opinię o INSTALBUD S.J. - Lubycza Królewska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INSTALBUD S.J.