Opinie o Robert Rostek Robert Rostek Robert Rostek Dom Pomocy Społecznej Zacisze w Wólka Grochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Robert Rostek Robert Rostek Robert Rostek Dom Pomocy Społecznej Zacisze. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Robert Rostek Robert Rostek Robert Rostek Dom Pomocy Społecznej Zacisze o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Rostek Robert Rostek Robert Rostek Dom Pomocy Społecznej Zacisze w Wólka Grochowa

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kucharz w Robert Rostek Robert Rostek Robert Rostek Dom Pomocy Społecznej Zacisze? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Marta Nowy wpis

Jak oceniacie tam pracę na kuchni? pomoc kuchenna czy warto się zatrudnić na to stanowisko?

Co wiecie nowego o pracy w przedsiębiorstwie Dom Pomocy Społecznej "ZACISZE" w miejscowości Katowice? Jak wygląda proces rekrutacyjny i szkolenia? Czekamy na informacje od obecnych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy!

dlaczego usuwane sa komemtarze dot dps zacisze?po co ta strona skoro sa usuwane lub wycinane ?!

Rossa25

(usunięte przez administratora)Bo ktoś prawdę pisze? Jeśli ktoś chce iść na rekrutację do tej firmy musi się dobrze zastanowić by za dobrze nie wyglądać I na wszystko przytakiwac kierowniczce. W ciągu miesiąca odeszło 5 osób, nie lepiej było wyrzucić kierowniczke? Wtedy ludzie by się nie zwalniali? Tera nie ma kto pracować ! Nikt nie chce być traktowany jak śmieć!

Luna
@Rossa25

Ja byłam I było spoko.Nikt nie traktował mnie jak śmieć, a wręcz przeciwnie.Pani kierownik była I obecna Justynka to miła i przyjazna osoba,no niestety musi dbać o pensjonariuszy,tego wymaga jej stanowisko,to ona potem tłumaczy sie przed dyrektorem I rodziną,wszędzie trzeba pracowac.Ale są tacy, którzy chcieliby w kulki lecieć, tak sie nie da.Nie zwolniły sie te osoby z powodu kierowniczki,ale z powodu solidarności z mniej niż przeciętnymi pracownikami.Od takich to tylko z daleka.Pozdrawiam cały DPS Zacisze pozdrawiam I tęsknię za wami.Gdybym tylko mogla wróciłabym do was,ściskam mono I Halinkę najbardziej.

Bogdan Nowy wpis
@Luna

Byłaś tylko na rekrutacji czy też tam pracowałaś? Jak cię przyjęli to powiesz na jakim poziomie są zarobki? Bo żona chce aplikować na opiekunkę ale wiem że zależy jej też na dobrych zarobkach. Powiesz jak tam płacą?

Luna Nowy wpis
@Bogdan

Dowiem się ile się zarabia obecnie I dam znać, pracowałam tam 11 lat I żałuje że odeszłam,pozdrawiam

Ile teraz zarabia opiekun? Czytam, że dwa lata temu zarabiał 2500, ale pensje w większości firm poszły w górę. Tu też?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Robert Rostek Robert Rostek Robert Rostek Dom Pomocy Społecznej Zacisze? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pracownica

Moja najlepsza decyzja w życiu również było odejście z tego zakładu.parocownicy są wykorzystywani traktowani jak woły do roboty.zostawalysmy w bardzo ograniczonych składach...a wymagania kierownictwa są ogromne.prosze sobie wyobrazić ze dziewczyny pracuja teraz po dwie na 100 pensjonariuszy!!!mają po 18 samych kąpieli dziennie.kierownictwo tj.P justyna nie ma nigdy czasu dla opiekunów...najważniejsze żeby siedzieć cicho niczego nie oczekiwać i pracować do zajechania.nie ma co liczyć N żadne premie wszystko jest tak obcinane ze aż wstyd.zarobki są żenujące.pielęgniarka 2800 a opiekun 2500 i to teraz na ten czas.proszę sobie wyobrazić co było wcześniej.dokładnie biedronka ma większe zarobki.takieduże miasto jak Katowice a takie zarobki.dyrektor i P.Justyna nie starają się o nic dla personelu.najlepiej patrzeć tylko jak utrzymać swoje stanowisko i nie narazić się się urzędzie na utratę ciepłej posadki.nawet znajome z urzędów i mopsu się śmieją ze od nas nigdy nikt niestarał się o żadne dotacje.żenada.najbardziej im pasuje mieć personel który siedzi cicho bo jak ktoś ma swoje zdanie to zostaje zwolniony ...nawet przy ogromnych bramach kadrowych.nie polecam!!!!

Fajter

potwierdzom????nojlepszo chwila w zyciu to sie stamtond zwolnic ????????????

Zgadzam się z opinią P. (usunięte przez administratora)jak najbardziej.praca jest ciężka.wynagrodzenie minimalne.nie dbają o pracowników.szczególnie za rządów nowej P.kierownik .dyrektor nie stara się o jakiekolwiekwsparcie dla personelu,który jest zmuszany do wszystkiego także do czynności których wykonywać NIE Ma UPRAWNIEŃ.pani kierownik traktuje swój personel z góry ,wiecznie nie M czasu bądź nie udziela odpowiedź albo "pierwsze slyszy".żadnej pomocy tylko ciągle uwagi do personelu który pracuje za trzech.jedna osoba na noc z personelu do opieki nad 98 mieszkańcami.w tym zakładzie rządzą stare komunistyczne zwyczaje.nie polecam

BETINA26

Jak robić to lepiej w biedronce jak pod kierownikiem P.Justyna! Nie docenia ludzi, pracy, czuje władzę I myśli że może poniewierac ludźmi, nie można liczyć na dobre słowo za pracę ale raz w roku na owoce od zakonnic i czekoladę z PKO hahaha porażka! Odcinają wypłaty I premię a dokładają roboty! Nie polecam! Brak szacunku dla człowieka!

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Rostek Robert Rostek Robert Rostek Dom Pomocy Społecznej Zacisze - Wólka Grochowa

• Jak się pracuje w Robert Rostek Robert Rostek Robert Rostek Dom Pomocy Społecznej Zacisze?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Rostek Robert Rostek Robert Rostek Dom Pomocy Społecznej Zacisze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robert Rostek Robert Rostek Robert Rostek Dom Pomocy Społecznej Zacisze?

Robert Rostek Robert Rostek Robert Rostek Dom Pomocy Społecznej Zacisze
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 7
    07-210 Wólka Grochowa