Opinie o Szkoła Policealna PROGRES w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Szkoła Policealna PROGRES. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szkoła Policealna PROGRES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Policealna PROGRES w Poznań

Vena

Wszystko będzie wiadome pewnie wtedy kiedy zaczną się ogólnie zapisy, a ludzie zazwyczaj zapisują się koło wakacji. Przynajmniej ja tak zrobiłam. Chodziłam na informatykę, nie było problemu z utworzeniem grupy, bo było sporo chętnych. Ale nic dziwnego, bo nie drogo, w sympatycznej atmosferze i w super miejscu, bo w samym centrum.

Minos

Witam, Kiedy będą jakieś informacje dotyczące tego czy w Progresie będą tworzyć konkretne grupy? Zależy mi żeby zapisać się na agroturystykę. Progres polecało mi wiele osób i nie chcę zapisać się nigdzie indziej, z tego co czytałam to w innych szkołach z nauką jest kiepsko.

Kamil

Byłam w różnych szkołach policealnych i powiem szczerze, że to właśnie w Progresie podoba mi się najbardziej. Jestem na BHP. Nie wiem, może wszystko zależy od ludzi. W tej szkole panuje naprawdę fajny, pozytywny klimat. W innych czułem się jakoś strasznie sztywno. Tu z przyjemnością chodzę na zajęcia, nie jest to dla mnie jakaś udręka czy konieczność. Dobra kadra ludzi, którzy potrafią wytłumaczyć dany temat, sale wyposażone, podręczniki są. Polecam.

piotr

Teraz niestety na zajęcia się zapisać nie można bo jest jednak zaraz koniec roku szkolnego, akademickiego, ale obiecałem sobie, że od września pójdę na jakiś ciekawy kurs żeby się dokształcić. Myślę, że jeżeli można się uczyć w fajnym miejscu za niewielką kasę to jak najbardziej trzeba z tego korzystać. Najbardziej interesuje mnie kurs ra (usunięte przez administratora) nkowości, jestem po trzyletnich studiach właśnie z tej dziedziny i myślę żeby naukę w tym zakresie kontynuować.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Szkoła Policealna PROGRES? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Inez

Witam serdecznie. Bardzo długo szukałam dla siebie odpowiedniej szkoły. Jestem po technikum fryzjerskim, ale moją pasją ogólnie jest moda i wizaż. Chciałam zrobić sobie ciekawy kurs żeby podnieść swoje kwalifikacje. Ile ja się nachodziłam po tych szkołach, ile się naczytałam. W końcu zdecydowałam się właśnie na Progres i chyba była to dobra decyzja. W szkole bardzo podoba mi się podejście do ucznia, na zajęciach jest naprawdę ciekawie. Nie siedzimy w ławce i nie czekamy aż skończą się zajęcia tylko faktycznie można się sporo nowych rzeczy dowiedzieć. Mam nadzieję, że z takim dyplomem łatwiej mi będzie znaleźć jakąś ciekawą pracę.

Martyna

Myślę, że pomysł żeby się uczyć, zwiększać swoje kwalifikacje nigdy nie jest "głupi"! Powinieneś iść tam bez jakichkolwiek oporów, jak dla mnie pomysł jest super! Poza tym myślę, że tam jednak znajdziesz ludzi w różnym wieku. Do takich szkół nie chodzą tylko nastolatki, są to ludzie w różnym wieku.

Mieszkam w Poznaniu od niedawna, pracuję tutaj. Pomyślałem, że warto byłoby powiększać swoje kwalifikacje i iść do jakiejś szkoły. Najchętniej chodziłbym w weekendy. Nie ukrywam, że na studia nie bardzo mam czas ( nie chcę znowu przeżywać sesji, kolokwiów itd). Pomyślałem więc o policealnej szkole. Ponoć tam koszta są niewielkie, a kierunków sporo. Myślę żeby się zapisać albo do Progresu albo do jakiejś innej szkoły na kurs dziennikarstwa. Myślicie, że to dobry pomysł? Nie będę tam wyglądał jakoś dziwnie? Mam 40 lat i obawiam się, że tam są sami bardzo młodzi ludzie?

Martyna

Można. Ale to zależy od tego czy robią grupę - jak jest za mało chętnych to nie robią, bo w sumie to po co robić np dla dwóch osób. Ja akurat trafiłam na taki moment, że robili. Sama taki kurs skończyłam, jestem po awf-ie i mam ten kurs. Teraz pracuję w jednym z bardzo dobrych fitness clubów i bardzo jestem z tego zadowolona, wszystko można powiedzieć poszło po mojej myśli.

agnieszka

Hej. Czy w Progresie można zrobić kurs na instruktora fitness? Zalezy mi na tym żeby zacząć jak najszybciej, ale jak się okaże, że możliwy termin to wrzesień to poczekam. Ile kosztują tego typu kursy? Są ponoć jakieś promocje? Jacy są nauczyciele? Będę wdzięczna za odpowiedzi, pozdrawiam.

alex

Na niektóre kierunki można się zapisywać od semestru letniego, a na niektóre już od nowego roku szkolnego. Musisz popatrzeć ile trwa dany kurs i wtedy wszystko będziesz wiedziała. Albo najlepiej zadzwonić czy się tam przejść i zapytać. Pozdrawiam i polecam. Chodzilam i miło wspominam ( byłam na administracji).

Maria

Witam, planuję zapisać się do Progresu, tylko nie wiem czy mogę od nowego semestru czy jednak muszę poczekać na nowy rok szkolny? Czytałam bardzo dużo dobrych opinii na temat tej szkoły i bardzo chciałabym iść do niej na kurs rachunkowości. W ogóle mają tam bardzo dużo interesujących kierunków, wszystkie są w takich samych cenach czy jakoś bardzo się różnią?

Lila

Witam, jestem w Progresie w liceum dla dorosłych. Szkoła jest darmowa. Nie było mi się łatwo przełamać i tam się zapisać, ale ogólnie bardzo się cieszę, że właśnie taką decyzję podjęłam. Uczę się sporo bo egzaminy już niebawem, ale prawda jest taka, że tam są bardzo pomocni nauczyciele. Super tłumaczą, są cierpliwi i bardzo życzliwi.

Licealna

Kurs wizażu i stylizacji jest na pewno. Jestem akurat tego pewna, bo kiedy ja chodziłam tam do liceum dla dorosłych to dowiadywałam się o ten kurs dla znajomej. Okazało się, że jest i zapisała się na niego. Z tego co z nią rozmawiałam na ten temat, wiem, że była zadowolona, nawet później zapisała się na jakiś drugi, chyba na rachunkowość, ale to już jej do pracy było potrzebne.

Taja

Chciałabym się zapisać do jakiejś szkoły na kurs wizażu i stylizacji. Nie dlatego, że potrzebuję tego do pracy, po prostu interesuję się modą i chciałabym to zrobić sama dla siebie. Mam pytanie, wiem, że w Progresie taki kurs jest, chciałabym wiedzieć jak wyglądają zajęcia i ile trwają? Czy nauczyciele są dobrze przygotowani i mają coś ciekawego do przekazania "uczniom"? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Emi

Hej :) uczę się w Progresie w liceum dla dorosłych. Znalazłam szkołę w internecie, za darmo. I powiem szczerze, że idzie mi bardzo dobrze. Staram się pilnie uczyć, pomagają mi nauczyciele, którzy świetnie tłumaczą, są naprawdę mili i dzięki nim naprawdę zdobywam wiedzę. Planuję po zdaniu matury iść na studia i później znajdę jakąś super pracę.

Mirecki

W Progresie jest tak, że angielski mają w swojej ofercie i bodaj kurs trwa 2 semestry. Ja chodzę na informatykę więc mogę mieć jakieś niepełne informacje, ale wiem na pewno, że nie kosztuje aż tak dużo jak piszesz. Zajęcia są na pewno i z gramatyki i z translatoryki. Jest też coś takiego jak angielski w biznesie. Na ich stronce na pewno więcej info znajdziesz!

Mam pytanie a propos kursów angielskiego w Progresie. Chciałabym podszkolić angielski, a szczerze nie uśmiecha mi się płacić w jakiś szkołach po 4 tys zł za kurs. Wiem, że w Progresie jest dużo dużo taniej, a nauczyciele ponoć profesjonalni? Jak to jest z nauką angielskiego tam? Organizują jeszcze tam takie kursy?

Klementyna

Chodzę do Progresu w Gdańsku. Początkowo nie byłam przekonana, ale okazało się, że takie szkoły ( policealne) naprawdę dużo dają! Świetni nauczyciele, bardzo przyjemny klimat nauki, ciekawe przedmioty i duży wybór kierunków! Poszłam na rachunkowość, ale już wiem, że z wielką chęcią pójdę przynajmniej jeszcze na dwa kursy, na dziennikarstwo i na wizaż i stylizację, po to żeby rozwijać swoje zainteresowania!

Natalia Kowalska

Dzięki za odpowiedź. Poczytałam co nieco o różnych szkołach, o najróżniejszych kursach i w sumie na temat progresu przeczytałam najwięcej pozytywnych rzeczy. Większość ludzi pisze o fajnej kadrze, o profesjonalnym podejściu. A to jest właśnie to czego potrzebuję i czego oczekuję.

Trik

Chodzę do Progresu od października, jestem na informatyce. Świetny kierunek i naprawdę cieszę się, że znalazłem tą szkołę. A w sumie zadecydował przypadek, dostałem gdzieś ulotkę, zerknąłem i postanowiłem spróbować. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony, bo zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy sposób, poznałem super ludzi. Uczę się, a dodatkowo spędzam miło czas. Przedmioty ciekawe, różnorodne, a wszystkie jak najbardziej potrzebne! Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Policealna PROGRES - Poznań

Szkoła Policealna PROGRES