FORCETOP Sp. z o.o.

Kalisz

Opinie o FORCETOP Sp. z o.o.

KTOŚ

FATALNA NIE TYLKO HURTOWNIA, LUDZIE PODEJŚCIE - DRAMAT , DRAMAT , DRAMAT - NIE POLECAM

@KTOŚ 08.09.2017 16:34

Piłeś, nie pisz.

forcetop1

dzięki już znalazłem prace.

forcetop1

warunki pracy ok, pracy dużo kasa ok ale pani kierownik tragedia brak wiedzy i zero podejścia do pracowników, dużo się jej wydaje. .. pozdrawiam panią.

f
@forcetop1 16.02.2017 16:58

Życzę Ci powodzenia w kolejnej pracy.

DM101

Pracowałem w Forcetop 2 lata i złego słowa nie dam powiedzieć, warunki zatrudnienia jak na obecnie panujące standardy w Polsce są bardzo przyzwoite. Atmosfera w firmie bardzo pozytywna każdy nakręca się wzajemnie do pracy. Jak najbardziej Polecam.

tym78

Praca ciekawa i satysfakcjonująca, jeżeli ktoś nie lubi tego co robi - trudno. Warunki płacowe ok, można ustalić indywidualnie, praca w młodym i ambitnym zespole. Codziennie nowe wyzwania., obcowanie z nowinkami technologicznymi, polecam.

baran

Raczej nie bzdury. Rozmowa telefoniczna z agencją pracy, rozmowa przez skype z kimś z firmy, spotkanie z kimś z firmy. Agencja mówi, że płacą 2500 netto podstawy + premie, na spotkaniu z gościem z Forcetop okazuje się, że to 2500 netto z premią. Dużo pracy, poza Media Markt także poszukiwanie nowych klientów niezależnych, wyspy w hipermarketach itp. Mnóstwo elektrycznej drobnicy w ofercie. Za te pieniądze nie warto, wiele firm z fmcg zapłaci lepiej.

Wiarygodny

Wszystko powyżej to bzdury.

z

Dwie agencje pośrednictwa pracy rekrutują przedstawiciela handlowego do tej firmy i od 3 miesięcy nie potrafią znaleźć odpowiedniego kandydata. Idealny to taki z doświadczeniem w branży, który będzie pracował za darmo.

a

Ph - zarobki fatalne a pracy masa - 4 województwa do obsługi. Rekruter nieprofesjonalny, wypytuje ile się obecnie zarabia.

Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w FORCETOP Sp. z o.o.. Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o FORCETOP Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORCETOP Sp. z o.o.