Miro

Lublin

Opinie o Miro

hgfre

teraz widze ze szukaja specjaslity do spraw sprzedazy- handlwoca w Gliwicach oferuja pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,narzędzia i szkolenia niezbędne do profesjonalnego wykonywania pracy

Holo

Nie ma już nikogo kto ma dobra opinie o tej pseudo agencji ochrony. Nie płacą swoim pracownikom na czas podobno po miesiące zalegają. Żenująco słabo zarządzana firma i już prawie na zdechnięciu mam nadzieje ,że konkurencja dobije tego trupa na rynku lubelskim. MIROO = fuuu nie pchaj się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kimkolwiek jesteś szukasz pracy w ochrony NIE tylko nie MIROO

ALONI

ciekawe czy jest ktoś jeszcze kto ma dobre zdanie na temat tej firmy.

Zostaw opinię o Miro - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miro