PROWELL SP. Z O.O.

Stryków

Opinie o PROWELL SP. Z O.O.

zorientowany

kolego lepiej zorientowany jak na zaladunkach jest 2 wozkowych na 4 stanowiskach to jest wina maszyny czy raczej walenie w preta z kierowcami

Kacper162
@admin 01.08.2015 15:22
Wiecie w jaki sposób aplikować do firmy PROWELL SP. Z O.O. oraz jaka panuje w niej atmosfera pracy? Twoja opinia jest ważna!...

Cześć wszystkim. Ja się dostanę i jak to zrobię to wam wszystkim powiem.

zorientowany

zaladunki do bani czas oczekiwania zalezy od nastroju wozkowych bez ograniczenia czasowego a dyrekcja ma na to wyje.......... kierowca to zlo konieczne

Lepiej zorientowany
@zorientowany 30.10.2017 06:41

Czas oczekiwania zależy od nastroju maszyn obsługujących załadunki. Zorientowany to Ty chyba nie jesteś

Szukasz pracy?

zorientowany

na zaladunkach walenie w preta na maxa

zz

Naprawdę zarobki są u was jak plotki głoszą? Nie boje się ciężkiej pracy :)

XxX
@zz 12.05.2017 13:36
Naprawdę zarobki są u was jak plotki głoszą? Nie boje się ciężkiej pracy :)

Trzeba przyznać, ze Prowell dba o pracowników :)

zz

Jakaś szansa na zatrudnienie? Jakiś kontakt do HR? Jakieś wolne etaty są?

XxX
@zz 04.04.2017 15:45
Jakaś szansa na zatrudnienie? Jakiś kontakt do HR? Jakieś wolne etaty są?

Na ta chwile mamy komplet :)

waldi

W tej firmie dobrze się zarabia (na produkcji 4500zł netto), ale ciężko się dostać. Tylko po znajomości. Mała tam rotacja, firma nigdzie nie daje ogłoszeń, bo zawsze jest mnóstwo chętnych.

ON

Proszę o info nt. atmosfery pracy, warunków w Prowell.

ona

Hej, pracuje ktoś na stanowisku administracyjnym w tej firmie? Jakie warunki oferują? Jaka atmosfera?

Zostaw opinię o PROWELL SP. Z O.O. - Stryków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROWELL SP. Z O.O.