Opinie o Progroup Board Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Progroup Board Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Progroup Board Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progroup Board Sp. z o.o. w Stryków

Były niedoszły

Za 3 tys na 4zmiany ciężkiej pracy to za wielu chętnych nie będzie i nikomu nie polecam a naprzeciwko w corningu te same pieniądze lżejsza praca i benefity . No i BHP przestrzegają bo to co widziałem w progrupie....

Wiem wszystko
@Progroup Board Sp. z o.o.

Co za bzdury!czemu oszukujecie ludzi?z jednej strony co tu sie dziwic jesli kłamiecie i (usunięte przez administratora) pracowników,swoich długoletnich,wykwalifikowanych.To wszystko co napisane wyżej to klamstwo!!!wcale żadna atmosfera nie jest dobra,jest coraz gorszą,góra ma wszystkich za idiotow!ta firma za kadencji (wiadomo kogo) schodzi na(usunięte przez administratora)!jeszcze chwila i będzie jak Titanic!

Joanna Nowy wpis

Hej. ;) jest tu może ktoś kto pracuje jako mechanik przemysłowy i by polecił chłopakowi pracę? pracował on już jako technik serwisu, więc myślę ze raczej się nada. Zastanawiam się tylko jak kwestia stawek wygląda, są negocjowalne?

e-pracownik Nowy wpis
@Joanna

Hej, lekko nie jest. Elastyczne podejście do czasu pracy zwlaszcza przy awarii wymagane. Kierownik racze ok, można się dogadać. Stawki sztywne, podwyżki raz w roku, pierwsza zawsze przyzwoita potem raczej bez szalu. Co wynegocjujesz na starcie to masz, potem zapomnij. Premia produkcyjna w stawce, potrafi zabolec ale jak jest to jest w miare.

Czy operator musi mieć wykształcenie techniczne tak jak w ogłoszeniu jest? Czy jest darmowy transport do firmy?

Zarobas
@Zainteresowany

Nie trzeba mieć wykształcenia technicznego. Brak transportu do pracy. Z benefitów tylko opieka w PZU. Zarobki Ok 6000 netto przy zrobieniu Ok 190-200h w miesiącu. Praca dość specyficzna i nie każdy sobie w niej poradzi. Jak ktoś szuka roboty żeby sobie poleżeć i posciemniac to nie tutaj. Stary zakład omijać szerokim łukiem, jak się zatrudniać to tylko na nowy (dotyczy strykowa).

Blanka Nowy wpis
@Zarobas

Na Stryków właśnie akurat operatora szukają przez taki portal. czemu ten stary należy omijać? Zastanawiam się czy jest to praktykowane i czy więcej nie będą płacić jeśli maja tam braki w ludziach. Wszędzie dają teraz po równo?

Zarobas Nowy wpis
@Blanka

@Blanka Stary należy omijać ze względu na słabą atmosferę i cięższe warunki pracy (zwłaszcza latem upał nie do zniesienia).( w Strykowie są dwa zakłady stary i nowy). Zarobki na starym zakładzie i na nowym porównywalne. Na starym tryb 4 brygadowy na nowym 3 zmianowy (docelowo na nowym kiedyś tez ma być 4 brygady). Niestety z tego co wiem na tą chwile nie ma przyjęć na nowy zakład tylko na stary. Ze starego ciagle się ktoś zwalnia, mówi pracownicy popracują max kilka miesięcy i dają sobie spokój. Z nowego jakoś nikt za bardzo nie odchodzi co o czymś świadczy.

Dalej nie wiadomo na jakie narzędzia pracy można liczyć? Zależne to od stanowiska pewnie? Teraz jak elektryka przemysłowego do siebie szukają to na jaka stawkę? I z czym się pracuje? czy dają stroje robocze?

Pracowałem chwilę na 4 zmianie i każdego przed nią ostrzegam .Ludzie mało pomocni i ciągle krzyki A ich zmianowy daje przyzwolenie na pomiatanie nowymi pracownikami

Cześć, czyli atmosfera nie jest taka zła? Kurcze, niżej tez ktoś pisał, że nie ma tu w firmie szacunku do pracownika, to ja już sam nie wiem. Skąd takie różnice zdań? PS da się u was pracować wyłącznie na jedną zmianę? Chodzi mi o nocki. No i czy jesteś zadowolony z wynagrodzenia? Firma dobrze płaci?

To są różnice wynikające z magazynów wszystko co złe to piszą o Pw7 i 4 zmiana reszta jest spoko

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Progroup Board Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

A praca elektryka to w jakiej atmosferze jest wykonywana? Po prostu został ostatni dzień na złożenie papierów a już wcześniej o tym myślałem. Widzę ze wpadł komentarz odnośnie pracy na linii i tego co się na niej dzieje. Elektrycy jak się do tego maja? inny świat czy jakoś działy ze sobą bardziej się integrują? Nie wiem po prostu co myśleć teraz, bo jednak nowy też będę

Ja chcę zapytać się o rekrutacje stacjonarną na posadę Asystent/ka Zakładu. Dobrze, że w ofercie jest podane, że jest ona stacjonarna, to wiecie coś o etapach? Ile jest etapów? Jest też jakiś etap np. dzień próbny czy cos podobnego?

Zamierzam aplikować na stanowisko operatora maszyn Smolice Wiem jedynie, iż praca odbywa się w systemie 3 zmianowym. Jaki posiada charakter.Typowo fizyczna/dźwiganie, czy raczej sporo chodzenia Jak kształtują się zarobki.. na ile można liczyć na start.. Ponoć płacą dobrze ale robota jest ciężka

@Zainteresowany

daj sobie spokoj z produkcja,masakra i kasa wcale nie taka super bo dookola zarabiaja juz tyle samo a nie musza tak tyrac ,a tu (usunięte przez administratora) dzien dnia,najlepiej jak bys zamieszkal w robocie.

Kora
@pracownik

Hej, piszesz teraz o konkretnej lokalizacji czy ogółem? Mnie by Stryków interesował, musze się także zorientować. Znana jest aktualna atmosfera i stan maszyn? Na każdej lokalizacji są w miarę podobne czy to zależy? Zarobki identyczne?

Baron

Słyszałem,więcej nawet o tej firmie i niektórych ludziach tam pracujacych,ze to (usunięte przez administratora),poniżanie, gnebienie ludzi,nie tylko nowych,zero szacunku dla czlowieka,a to co napisałeś to dopiero wierzchołek góry lodowej,najlepsze ,że nikt nie nie ponosi żadnych konsekwencji,więc jak widać jest na to przyzwolenie najwidoczniej.Jak można tak traktować drugiego człowieka,tym bardziej że jest tam ciężka fizyczna pracca,jeden wysługuje się innymi,a sam siedzi i nic nie robi.Nie chciał bym tam pracować za żadne pieniądze.wspulczuje pracującym tam ludzią co muszą znosić na codzień.jak nikt nie będzie wyciągał.z tego wniosków i robił jak do tej pory to na serio (usunięte przez administratora) nabiera nowego znaczenia.

Były niedoszły

Cornik
@Były niedoszły

To idź do Corninga. Ogłoszenie o prace mają aktualne permanentnie od ponad 10 lat :)

@Były niedoszły

Witam serdecznie, praca w Progroup jest rzeczywsicie praca wymagajaca; dlatego szukamy wysokiej klasy specjalistow, ktorzy maja ochote na prace przy nowoczesnej maszynie, w przyjaznym srodowisku, z mozliwoscia dlaszego rozwoju wlasnych umiejetnosci. Nasza dewiza jest "Leistung gegen Leistung" czyli bardzo dobre zarobki i swiadczenia w zamian za zaangazowanie, efektywnosc i dobra prace. Pensja, o ktorej Pan wspomina w swoim poscie, daleko odbiega od rzeczywistosci; pracownicy zarabiaja u nas duzo wyzsze kwoty. Praktycznie zerowa fluktuacja jest potwierdzeniem, ze nasi pracownicy sa szanowani, dobrze wynagradzani, identyfikuja sie z Firma, dobrze czuja sie w swoim towarzystwie. Co do BHP i jego przestrzegania, to bezpieczenstwo stoi u nas od zawsze na pierwszym miejscu. I w tej kwestii nie przewidujemy zadnych zmian. Pozdrawiamy serdecznie i zyczymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

PoProstu

Bo jest prawdziwa.

Olga
@Były niedoszły

w jakich godzinach są te cztery zmiany ?

Wiem wszystko
@Progroup Board Sp. z o.o.

Jaki jest styl zarządzania w Progroup Board Sp. z o.o.?

JB PIS

Uciekajcie jak najdalej od tej firmy,kasa,kasa wcale nie jest taka super jak popatrzysz za co,zapieprzasz dzień i noc,zswiatek piątek i niedziela,zarabiasz godzinami tyrając jak wół,a wiecznie pretensje,nikt nie jest traktowany na równi,poza tym każdy jest traktowany jak złodziej i jak by pracował tam pierwszy dzień,wszyscy srają się przed Niemcami,mózgi mają sprane,odezwać się cokolwiek boją,masakra...i wiele wiele innych spraw,kierownictwo to porażka na mają!!!!!atmosfera coraz gorszą!

Pp
@JB PIS

Wazeliniarze sobie poradzą

@Pp

Czyli według ciebie trzeba się podlizywać żeby mieć spokój w robocie? Niedobrze. Teraz są ogłoszenia rekrutacyjne i chce startować na operatora maszyn. Wiesz jak płacą na tym stanowisku bo w ogłoszeniu nic nie było o stawce.

Pd. Marcin
@Marcin

Ogłoszenia są odkąd firme postawili to chyba o czymś świadczy

Zofia
@Pd. Marcin

ale to masz na myśli że nie ma tam osób które mają dłuższy staż w tej firmie? wszyscy są nowi?

Były
@Marcin

Nie licz na niewiadomo co.

Andzia

Witam Na jaki adres email wysyłamy CV?

@Andzia

Obojętnie do jakiej fundacji. Praca tam i tak jest 30% charytatywna.

@BylyNiewolnik

Ciekawa opinia z tymi wypłatami. Chyba pracowałeś w innej firmie :)

@BylyNiewolnik

(usunięte przez administratora) zostal zapewne zwolniony za bumelowanie w pracy i teraz wylewa zale na forum, ze z powodu jego niewystarczajacego zaangazownaia premia byla nizsza. Trzeba pamietac, ze w Progroup obowiazuje zasada "jeden za wszystkich i wszyscy za jednego" - a to oznacza, ze praca kazdego pracownika ma wplyw na finalna wysokosc premii dla calego zakladu. Szkoda tez, ze nie pisze on na forum, ze w poprzednich miesiacach premia wyrobiona byla ponad limit (dochodzila do 150%) i wyplata premii tez byla procentowo odpowiednio powiekszona (do 150%). Ale o dobrych rzeczach trudniej napisac, niz o tym, ze firma rzekomo nie placi calej premii.

Jajaj
@Marcin

To tak jak wy w firmie tylko o złym gadacie i tylko konsekwencjie od pracowników byście wyciągali,premie ucinali,tylko zgnoic pracownika,zawsze źle,zawsze każdy w chuja wali,a wy jesteście (kierowniczki )najmądrzejsi i najwspanialsi,a gowno prawda!tylko ładnie się pisze tutaj,a w rzeczywistości jesteście zwykłym hamstwem!!!

Jolanta
@Jajaj

To prawda z tymi premiami, piszesz z własnego doświadczenia? To tam nie ma żadnego regulaminu czy jak?

Mandaryn

Jak umisz lopisywac rolki na uszkodzone i mosz uprawninia na kombajny i troche poijzdzosz traktorym to dawej do Strykowa,czekomy ,pozdrawiom ????????‍♀️????

Edyta

jak pracuje się na stanowisku Operator Wózka Widłowego Wielkogabarytowego ? jakie zarobki, jaka atmosfera, w ogloszeniu pisza o darmowej kawie,darmowym parkingu i opiece medycznej, to jedyne benefity na ktore mozna liczyc ?

Mandaryn
@Edyta

Czy zarobki oferowane przez Progroup Board Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

OlgierdZNamysłowa

Morze w innych zakladach tak, w Trzcinicy- nie. Masz robić rekordy i pomidorem zatkać gębe. A podwyżki smiechu warte. Teraz bank rozbity i rekordowa podwyżka 12% brutto. Gdzie czeńść morzesz stracić jak teamlonhu nie będzie pełnego. Gdzie indziej to samo a roboty mniej.

Maria
@OlgierdZNamysłowa

Jak to można stracić? Ucinają? Dobrze zrozumiałam?

NieLubieChorychNaGłupote
@OlgierdZNamysłowa

To idź gdzie indziej, będziesz miał mniej roboty i tą samą wypłatę, zwolnij się i po kłopocie. Proste. Firma Ci jeszcze prezent zrobi na odchodne w postaci słownika, przyda się jak widać po Twoim wpisie Tuku

Aleksander
@NieLubieChorychNaGłupote

Czyli jak coś jest nie tak, to trzeba się zwolnić i problem znika? :D Niezłe podejście... Najlepiej to za darmo pracować, co? ;))

Arek

Trwa jeszcze rekrutacja? Jeśli tak to jaki mail można wysłać CV? Jaka jest stawka ?

PrawdePowiedziawszy
@Arek

Rekrutacja caly czas jest, ludzie się zwalniaja co troche. Musisz sie czesto narobic i nawku...ać a pozniej wyjdzie że z wypłaty uciete 600 czy 900 zł bo za duży odpad albo reklamacje duże i za mało wyprodukowane. A że maszyna sie psula to nic nie poradzisz- ty placisz za postój maszyny, albo wysilkiem albo wyplatą. Zarobki to +- 30 zl BRUTTO na godzine. Podwyzki roczne to kwoty 30-70 GROSZY BRUTTO na godzine. Smiech na sali. NIE WARTO !

@PrawdePowiedziawszy

30brutto bez premii?

PrawdePowiedziawszy
@Kandydat

Z Premią !

lukasz0483r

Progroup Board Sp. z o.o.04.05.2021 18:18 Pracodawca Witamy serdecznie, rownolegle z naborem do Zakladu w Strykowie, prowadzimy takze rekrutacje do naszej fabryki tektury falistej w Eisfeld (wschodnie Niemcy). Zachecam do zapoznania sie z naszymi ogloszeniami i do przeslania swojej aplikacji. Pomagamy w relokacji do Niemiec! Pozdrawiam serdecznie Czy wymagana jest znajomość języka niemieckiego? Z kim można się kontaktować w razie zainteresowania podjęciem zatrudnienia?

Bartek
@lukasz0483r

Daruj sobie, nie warto tam aplikowac

Przyczajony TygrysWpomidorach
@Bartek

Mowa o Strykowie ? Coś więcej na temat średnich tam zarobków ?

@lukasz0483r

Do pracy na produkcji nie musisz znac jezyka niemieckiego.

Warto tu aplikowac na produkcje?

@Adam

Ludzie się zwalniają bo kolejny miesiąc zabrali całą premie 1 tys. Zł. Więc miejsce będzie. Ale lepiej do tego Niemca się nie pchać, tak kantują z premia że nie wiadomo jak liczą- tak cały czas premii zero wychodzi. Zostaje gola wypłata, u stolarza albo w browarze czy weluxie może i nie masz (usunięte przez administratora) owoców czy warzyw do jedzenia, premie dostaniesz poza przelewem ale robota spokojniejsza i koniec końców lepiej zarobisz. Porażka i tyle, na szczęście zostawiłem ten (usunięte przez administratora)

To w Strykowie tak jest?

Viki
@Adam

Pewnie ze tak jesli masz tam jakąś rodzinę. Wujka, szwagra, kuzyna, brata. To będziesz miał jak pączek w maśle. (usunięte przez administratora). Za niską kasę.

Gites
@Adam

W Strykowie ten sam (usunięte przez administratora) kumoterstwo kasa zabierana za wszystko, zanik prądu czy pełny magazyn. Nie polecam

Przemek

Jakie srednie wynagrodzenie do ręki otrzymuje pracownik produkcji?

@Przemek

Z premią, jak masz 100% to dostajesz ok 30zl brutto/h czyli 20 na łapę. Aleee, wyrobić w tym cyrku 100% premii to raczej nie dasz rady bo to jest zespołową premia( zakladowa) ale jak maszyna stoi to kasy nie ma, a im starsza tym dłużej stoi bo awarie wieczne. Ostatnie 2 msc nie ma premii w ogole więc na godzinę masz 26 zł brutto, ile wychodzi to sobie policz na 168h/msc . Jak Ci życie miłe, nie idź w tym kierunku ;)

Produkcja Trzcinica

Wersand zapraszam na produkcje skoro tak fajnie się podobno tutaj robi. Mówią ze nic nie robicie bo taka jest prawda na nockach śpicie a jak trzeba pomoc na produkcji to udajecie ze macie robotę chociaż połowa produkcji do janmaru bezpośrednio po pasach. Szczerze mówiąc gdyby janmar zabierał cały towar to w ogóle byście nie byli potrzebni a co do telefonów to sami na wózkach siedzicie i klikacie a narzekacie jacy to nie jesteście poszkodowani. Zapraszam na produkcje a zakład faktycznie ostatnio porażka premia 0% maszyna się sypie a kierownicy zajmują się pierdolami

Zostaw merytoryczną opinię o Progroup Board Sp. z o.o. - Stryków

• Jak się pracuje w Progroup Board Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Progroup Board Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Progroup Board Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Progroup Board Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 34 ocen.

Progroup Board Sp. z o.o.