Robot-king

Mikołów

Opinie o Robot-king

księżniczka
użytkownik zarejestrowany

@karola duża rotacja w firmie może okazać się bardzo korzystnym zjawiskiem dla firmy i samych pracowników nawet, poczytajcie sobie o tym proszę w literaturze fachowej. natomiast kochani ja was bardzo proszę podajcie mi może namiary na miejsce gdzie jest rzetelne info o firmie albo ich oferty pracy bo nie mogę znaleźć ich strony internetowej

Karola

Ta firma wymienia pracowników jak rękawiczki.A tak wogóle to już nie mają siedziby w Mikołowie,więc nie wiem po co wysyłają oferty pracy na Mikołów.

zainteresowani

bardzo prosze o opinię, czy warto tam odpowiadac na ogloszenia o pracę? czy pracodawca szanuje pracowników, czy wymenia ich jak swieże bułeczki?

Gość

Firma coś oferuje, sami nie wiedzą do końca co?!

Zostaw opinię o Robot-king - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robot-king