Radio "Pik"

Bydgoszcz

Opinie o Radio "Pik"

Julia

Potwierdzam słowa przedmówcy. Ta firma to teraz porażka, żenujące, niegodne traktowanie pracowników, a wszystko za pieniądze z abonamentu! Mam nadzieje ze dobra zmiana w końcu nadejdzie i zrobi porządek z poprzednią opcją polityczną, która niestety nadal rządzi i poprzez swoje głupie decyzje tylko psuje dobre imie tej rozgłośni!

Adam.

Od momentu zmiany kadry zarządzającej firma schodzi na psy. Zarobki od wielu lat niezmienne a coraz to nowe wymagania. Nowy prezes, ktory z gory patrzy na ludzi. Pracownicy po kilkunastu latach pracy dowiadują sie od niego ze ich praca nie jest nic warta a oni sami sa do niczego. Sam wie wszystko lepiej. Temu człowiekowi brakuje kompetencji poprzedniego i najlepszego prezesa jakie do tej pory miało radio PIK czyli Pana Jagodzinskiego. Trochę pokory i wiecej szacunku do ludzi panie prezesiku.

Zostaw opinię o Radio "Pik" - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radio "Pik"