Tcm Service Sp. z o.o.

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Tcm Service Sp. z o.o.
2 3 6 1

Opinie o Tcm Service Sp. z o.o.

Były pracownik

Traktują ludzi bez szacunku , wszystko na najniższa krajową reszta pod stołem . Patrzą tylko żeby zabrać pieniądze z premii a premia wynosi 250 zł . Nadgodziny nie są płacone zgodnie z kodeksem pracy również nie przestrzegają go jeżeli chodzi o urlop i oczywiście żeby go dostać trzeba się prosić . Przy okresie wypowiedzenia nie dostaniesz całej wypłaty bo według wlasciciela nie zasługujesz na to, dostajesz najniższa krajowa .

Była pracownica

Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing! Przez 3 miesiące chodziłam na terapię do psychologa, pieniądze płacą pod stołem. Szkoda gadać. Lepiej omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Tcm Service Sp. z o.o. - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tcm Service Sp. z o.o.