Opinie o Tcm Service Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tcm Service Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tcm Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tcm Service Sp. z o.o. w Poznań

Kandydat Nowy wpis

Witam jak pracuje się na produkcji? Jaka atmosfera?

Pracownik Nowy wpis

Czytam tu o najgorszej firmie, o (usunięte przez administratora) i zastanawiam się, czy pracuję w tej samej firmie. Ja mam umowę o pracę, regularne wypłaty i jest git. Może tak było, jak niektórzy piszą, nie wiem, ale teraz na pewno jest inaczej. A ciężko pracować wszędzie trzeba, jeśli się chce dobrze zarabiać.

Bonus Nowy wpis

Nie wiem jak było przedtem, ale teraz jest OK. By zarobić trzeba pracować, nie odkrywam tu żadnej Ameryki. Pieniądze godziwe, jak na te czasy. Pracowałbym dalej w TCM-ie, ale dziewczyna mnie ciągnie do Anglii. I nie wierzcie w te bzdury o wypłatach "pod stołem". Każda złotówka jest legalna i wpływa regularnie co miesiąc na konto. Wszystkie te bzdury piszą ludzie, którym się zwyczajnie pracować nie chce.

Jolanta Nowy wpis
@Bonus

Piszesz, że pieniądze godziwe, tzn., jakie? Bo widziałam info, że tu robota na akord jest i w sumie to nie znasz swojej stawki. To prawda?

AaA

Chciałbym tu tylko ostrzec osoby które myślą o pracy w tej firmie na stanowisku drukarza. 1. Na okresie próbnym więcej zarobisz niż po, ponieważ oni tam mają akord na który wchodzisz po okresie próbnym. 2. Z umowy o pracę nie wynika, że jest akord. Żadnych stawkek ani rodzajów premii nie ma się wyszczególnionych.

@AaA

Czekaj jak to na uop stawki nie są wyszczególnione? To jak ta umowa wygląda w takim razie, jakie są niby ogólne postanowienia?

Firma Tcm Service Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta B2B. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jolanta

Hej piszecie ze najniższa krajowa i żeby omijac szerokim łukiem i w ogóle :D Ale dają UoP? Myślę ze stabilność była by bezcenna w tych czasach

@Jolanta

Stabilność? Otrzymując wynagrodzenie pod stołem... Gwarantują też stabilność braku szacunku do czlowieka. "prezes" powinien już dawno mieć sprawy za mobbing

Jolanta

Skoro tak jawnie twierdzisz to czemu do żadnej sprawy jeszcze nie doszło?

Wielbłąd
@Jolanta

Skoro wiesz, że nie doszło, to znaczy, że tam pracujesz. Prezesik wstawił tu kreta ale coś mało inteligentnego jak on sam. A może to ty, Romek?

@Wielbłąd

?XD Przecież jak byk napisał "powinien już dawno mieć", to chyba logicznie można z tego wywnioskować, że w takim razie nie miał? Wystarczy czytać ze zrozumieniem. ;p I pudło, jeszcze nie pracuję, ale przez was zaczynam nabierać wątpliwości. Teraz tylko nie wiem kto tu kogo hejtuje w końcu?

Pies

Najgorsza Firma w jakiej miałem nie przyjemność pracować ! Wszystko na lewo praca bez umowy lub na umówię najniższa krajowa i reszta (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) prowadzony przez Pana dyrektora i Prezesa nie do zniesienia !!! Ludzie omijajcie ta firmę jeśli cenicie swoje zdrowie i siebie!!!!

Lider
@Pies

Tak jest panie prezesie trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść ! Brak szacunku dla ludzi obrażanie na porządku dziennym karma wraca !

Fresh

Nie polecam. Umowa etatowa na najniższą krajową - reszta pod stołem. Ta umowa i tak jest nieadekwatna ponieważ tam jest praca na akord. Do tego prezes który nie szanuje ludzi, w ogóle.

Iza
@Fresh

Cześć @Fresh, dlaczego dostajecie część wypłaty pod stołem? Czy jest to swojego rodzaju premia uznaniowa? Podaj proszę więcej szczegółów.

Fresh
@Iza

Dlaczego? O to trzeba szefa zapytać. Jaka premia? Drukarz jest tam traktowany na równo z pomocnikiem albo jeszcze gorzej. Jakie tam układy panują to nie wiem, za krótko pracowałem.

Iza

Witam wszystkich! Jaka atmosfera panuje w zespole pracowników Tcm Service? Zastanawiam się, czy nowa osoba w zespole może liczyć na wsparcie ze strony bardziej doświadczonych pracowników.

Ktosiek

@Roberto a co wg Ciebie jest największym plusem i największym minusem tej firmy?

Roberto

Wszystkich niestety nie uda się zadowolić ale ogólnie firma dobrze oceniana przez pracowników, polecam pracę.

Kick
@Roberto

Hahaha, dobre sobie. Ile ci zapłacili za tę bzdury które napisałeś?

Kick

Jak nie masz noża na gardle omijaj szerokim łukiem. Wynagrodzenie wypłacane na konto reszta pod stołem. Zwyczajnie okradają pracowników nie wypłacając należnego wynagrodzenia.

Jeśli ktoś chce żyć w ciągłym stresie i poznać czym jest mobbing serdecznie polecam rozpoczęcie pracy w Tcm Service. Pozdrawiam użytkownika mongoł, który jako nieliczną pozytywną opinię może wystawić bawiąc się w układy, układziki z szefem. Na dodatek rozkład pracy jest niesprawiedliwy, a przychodząc do ten firmy masz zagwarantowane stanowisko największego popychadła - czyli drukarza. Serdecznie odradzam :)

Thunderbird

Ta Firma jest jedną z najgorszych Firm z jaką można się spotkać. Ludzi traktują bez szacunku, nie traktują pracowników tak samo, nie istnieje zasada "równy z równym". Jak Prezesowi tego całego cyrku się ktoś nie spodoba, będzie nachodził codziennie i czepiał się wszystkiego. Zrobili stawki "akordowe", więc nacisk na "wynik" jest jeszcze większy niż wcześniej. Najniższa krajowa na konto drugą połowa pod stołem, a wszystko to żeby podatku nie placi. do tego patrzą gdzie tu urwać trochę pieniążków. Nie polecam. Jest to opinia trochę starszej osoby, do której podeszli bez jakiego kolwiek szacunku.

mongoł

prezez to kochany człowiek pomaga nie szkodzi kierownik rowniez rowny gosc to najlepsza praca w moim zyciu no ale trzeba pracowac a nie marudzic i szukac dziury w calym

Zbigniew
@mongoł

Bardzo pozytywnie wyrażasz o zatrudnieniu i pracodawcy. To fajnie, że pracujesz w tak dobre atmosferze. Piszesz, że trzeba intensywnie pracować, a czy w związku z tym możesz liczyć na premie lub inne benefity?

Ta premia 250zł to co ile czasu jest?

Ludzie na ich liście priorytetów są na szarym końcu. Zarówno kierownik jak i pseudo-prezes będący jedynie podwładnym i podwykonawcą firmy SABA darzą pracownika zerowym szacunkiem naciskając jedynie na wynik. Mobbing mobbing jeszcze raz mobbing a zasady rozdawania pieniędzy pod stołem zmieniają się stale na korzyść szefostwa - obecnie jest to akord, albo jesteś i robisz za 2 aby zarobić, albo Cię nie ma i nie przysługuje Ci żadne prawo, bo za urlop czy L4 otrzymujesz marny procent wypłaty wyliczony z najniższej wartości na lewej umowie ograniczającej podatki OSZUSTÓW. Odradzam każdemu, kto chce mieć jakkolwiek normalną fuchę i nie żyć w ciągłym stresie.

Traktują ludzi bez szacunku , wszystko na najniższa krajową reszta pod stołem . Patrzą tylko żeby zabrać pieniądze z premii a premia wynosi 250 zł . Nadgodziny nie są płacone zgodnie z kodeksem pracy również nie przestrzegają go jeżeli chodzi o urlop i oczywiście żeby go dostać trzeba się prosić . Przy okresie wypowiedzenia nie dostaniesz całej wypłaty bo według wlasciciela nie zasługujesz na to, dostajesz najniższa krajowa .

Była pracownica

Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing! Przez 3 miesiące chodziłam na terapię do psychologa, pieniądze płacą pod stołem. Szkoda gadać. Lepiej omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Tcm Service Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Tcm Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tcm Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tcm Service Sp. z o.o.?

Tcm Service Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Karpia 27 C
    61-619 Poznań