Opinie o Zakład Obróbki Precyzyjnej - Łabędy Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Obróbki Precyzyjnej - Łabędy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Obróbki Precyzyjnej - Łabędy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Obróbki Precyzyjnej - Łabędy Sp. z o.o. w Gliwice

Pracownik Nowy wpis

Ludzie na dole ok u góry różnie bywa. Wypłaty na ostatnią chwilę przeważnie. Umawiasz się na tyle i tyle a przeważnie 100-200 zł brakuje . Dach przecieka lodówki niema umywalki i kible (usunięte przez administratora) .Ludzi umysłowych więcej jak pracowników na dole. Jedyny plus to że można się nauczyć roboty. I nie wierzcie w zarobki które podają w ofercie bo znaczniesz od najniższej krajowej

Karol Nowy wpis

Można dużo wynieść doswiadczenia tak?

K.G Nowy wpis
@Karol

Bardzo dużo.

K.G Nowy wpis

Witam. Pracowalem w tym zakładzie 8 lat, przyszedłem jako świezak po szkole na CNC i wyszedłem jako całkiem niezły operator. Po tym czasie moge powiedziec ze naprawdę dużo się nauczyłem, ale nie miałem już możliwości rozwoju i musieliśmy się rozstać. Atmosfera na zakładzie jak najbardziej ok na hali, z gora to różnie bywało... Nie jest to (usunięte przez administratora) raczej spokojnie się robiło czasem prezes przeleciał i gonił do roboty. Jak chodzi o pieniądze to zle nie zarabiałem, w najlepszym okresie bez nadgodziny ok 3500 na rękę, wyplata nigdy się nie spóźniła i nigdy nie zostałem (usunięte przez administratora) na pieniądzach, jak się umówiłem tak mialem ale polecam dzielić to co mowi pan P. bo u niego różnie z prawdą. Socjale niestety brak, imprez integracyjnych brak to jest minus niestety. Na awans z hali do gory tez tam raczej nie ma możliwości tak ze kariery raczej nie zrobisz ale mimo wszystko bardzo polecam ten zaklad, jest duża różnorodność robot, technologii, duze możliwości rozwoju ale do pewnego poziomu. Pozdrawiam wszystkich z ZOP!!!

Wwwwww

Ogolnie firma typu naucz sie i uciekaj. Jak chodzi o pieniadze to tragedia. Zarabiaja dobrze podobno na cnc. Brak socjalu, premii swiatecznych, zadnych imprez nic. Prezes dba o siebie tylko, ludzi ma za nic. Nie polecam.

Artur
@Wwwwww

Brak dodatkowych benefitów to faktycznie niedogodność, ponieważ one wpływają motywująco na pracowników. Czy pracodawca oferuje kursy lub szkolenia, które podnoszą kwalifikacje i mogą być pewną rekompensatą?

Wwwwww
@Artur

Tak, jak sam sie zapiszesz, zaplacisz ze swoich i wezmiesz urlop zeby zrobic. Ale na podwyzkeza podniesienie kwalifikacji nie licz. Zeby dostac wiecej to wypowiedzenie, nic wiecej nie przemawia do glowy. Atmosfera na hali, miedzy pracownikami jest ok. Ale gora to wiekszosc ludzie bez pojecia, wyksztalcenia i kwalifikacji do kierowania ludzmi.;)

Iwona
@Wwwwww

Zastanawiam się, czy od lutego coś się na produkcji w ZOP zmieniło na lepsze? Może były podwyżki, o których piszesz? Daj, proszę, znać.

Firma Zakład Obróbki Precyzyjnej - Łabędy Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w Zakład Obróbki Precyzyjnej - Łabędy Sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Dla pracowników fizycznych ogólnie zarobki marne. Bez nadgodzin to ok 2000 zł netto dla fachowców. Fachowiec żeby dostać podwyżkę musi zaszantażować Prezesa odejściem z pracy. Inaczej nie ma szans na lepsze pieniądze.

marek

tylko-kretyn pozwala soba ponizac i pomiatac fachowcy powinni wyjechac do niemiec bo tam sie ceni ludzi-fachowcow A tu niech sobie sam prezes lub dyrektor stanie przy tokarce polacy badcie madrzy nie-dajcie sie ponizac itd...

jana

tak tu narzekacie @ten ktoś a ja spotkałam na ich stronie ofertę pracy dla programisty-wdrożeniowca na maszyny sterowane numerycznie. Wymagają wykształcenia wyższego, trzy lata doświadczenia i umiejętności programowania. Z takimi kwalifikacjami zarabia się więcej i nie narzeka

ten ktoś

Tragiczna płaca !!! Jesli chodzi o terminowość to OK !! Ale pieniądze --- jałmużna !!! Umowa o prace .

ten ktoś

Atmosfera na zakładzie super! Pracownicy super! ALE PIENIADZE (WYPŁATY) !!!!!! TRAGEDIA !!!!!

Morfi

Super frma :)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Obróbki Precyzyjnej - Łabędy Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Zakład Obróbki Precyzyjnej - Łabędy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Obróbki Precyzyjnej - Łabędy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zakład Obróbki Precyzyjnej - Łabędy Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 12 ocen.

Zakład Obróbki Precyzyjnej - Łabędy Sp. z o.o.