Zakład Obróbki Precyzyjnej Łabędy

Gliwice

Opinie o Zakład Obróbki Precyzyjnej Łabędy

marek

tylko-kretyn pozwala soba ponizac i pomiatac fachowcy powinni wyjechac do niemiec bo tam sie ceni ludzi-fachowcow A tu niech sobie sam prezes lub dyrektor stanie przy tokarce polacy badcie madrzy nie-dajcie sie ponizac itd...

jana

tak tu narzekacie @ten ktoś a ja spotkałam na ich stronie ofertę pracy dla programisty-wdrożeniowca na maszyny sterowane numerycznie. Wymagają wykształcenia wyższego, trzy lata doświadczenia i umiejętności programowania. Z takimi kwalifikacjami zarabia się więcej i nie narzeka

ten ktoś

Tragiczna płaca !!! Jesli chodzi o terminowość to OK !! Ale pieniądze --- jałmużna !!! Umowa o prace .

ten ktoś

Atmosfera na zakładzie super! Pracownicy super! ALE PIENIADZE (WYPŁATY) !!!!!! TRAGEDIA !!!!!

Morfi

Super frma :)

Zostaw opinię o Zakład Obróbki Precyzyjnej Łabędy - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Obróbki Precyzyjnej Łabędy