USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE STYL-BUD WANDA BIELAWSKA

Puławy

Opinie o USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE STYL-BUD WANDA BIELAWSKA

ignaców

W ostatnich dniach firma styl-bud zakończyła u mnie dobudówkę domu jednorodzinnego, jestem bardzo zadowolona. prace przebiegły szybko, praca została wykonana bardzo dobra. Z rozliczeniem nie było żadnego problemu. Pomimo złych opini na tej stronie, uważam że oceny są błędne. - Dziękuję i Pozdrawiam

niedostateczny

nie polecam nikomu kto chce postawic sobie dom partacze mowie to ze swojego doswiadczenia

Michał

szkoda gadać

Bogusia

Witam wszystkich i odradzam jakąkolwiek współpracę z Państwem (usunięte przez administratora)są nierzetelni i jestem bardzo zawiedziona.

Wojtek

Ja się tylko dziwie dlaczego ta firma jeszcze nie została zamknięta,przecież oni oszukują wszystkich począwszy od pracowników, nie mówiąc już o zleceniodawcach którym wciskają kiepskiej jakości materiały a wykonywane przez nich zlecenia pozostawiają wiele do życzenia. Oczywiście winią potem pracowników za kiepską jakość i nie dokładność.

Wojtek

Ja się tylko dziwie dlaczego ta firma jeszcze nie została zamknięta(usunięte przez administratora). Oczywiście winią potem pracowników za kiepską jakość i nie dokładność.

Anna

Myślę że urząd skarbowy powinien dokładnie przyjrzeć się tej ,firmie'państwa Bielawskich którzy nie mają zarejestrowanego żadnego pracownika.

Prezes

dziady dziady dziady

Zostaw opinię o USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE STYL-BUD WANDA BIELAWSKA - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE STYL-BUD WANDA BIELAWSKA