Agencja Ochrony Osób i Mienia LION

Śrem

Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia LION

Hanna

Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. A jak obecnie prezentuje się Agencja Ochrony Osób i Mienia LION? Jak oceniacie współpracę z Agencją? Spełniła Wasze oczekiwania? Podczas wyjazdu, Agencja zapewniała Wam pomoc i wsparcie?

eee

@MickeyPL no to widze ze firma ma cąłkiem duzo plusow jezeli chodzi o warunki zatrudnienia wazne wlasnie ze wynagrodzenie ejst płacone na czas..a pwoiedzcie jeszcze jaki tutaj jest rodzaj umowy czy moze o prace?

Precel

ŻAL... jak to czytam...

jan
@Precel 17.06.2016 12:19
ŻAL... jak to czytam...

szukajac pracy lic. 1 stopnia, uslysalem ze szukaja z orzeczeniem - przykre.

MickeyPL

Mi robota pasuje, robię na budowie, kemping zadbany, prąd jest, grafik elastyczny do dogadania z koordynatorem. Najważniejsze, że WYPŁATA ZAWSZE W TERMINIE!

MałyDUży

Wszystko jest płatne, uczciwie i z normalną stawką.

michaił_P

Na razie sieją zamęt wśród konkurencji i przejmują coraz więcej w Nowym Tomyślu... Aż miło patrzeć jak przybywa tabliczek

qqq

same dżiddki prscóją w firmie lion

AgentPOZ

Pracuję w agencji ochrony LION już 3 lata i nie mam zamiaru zmieniać pracodawcy. Szef jest normalny, idzie się zawsze dogadać i na spokojnie wyjaśnić każdy problem. W HUNTERS-ach nie dało się, a w LION-ie można, bo SZEF jest "CZŁOWIEKIEM", a nie prezesem spółdzielni inwalidów.

on-kill

Tak, pracownik ochrony może także wykonywać swoje obowiązki po cywilnemu - np. ochrona osobista... Tak więc jak nie znasz się na branży to nie komentuj "on"

aaa

witam pracóje w firmie lion i nie narzekam

on

Pracownik po cywilnemu? To jakaś nowa forma w ochronie. Po cywilnemu, to może do Biedronki iść po bułki.

senior

Agencja Lion w drąga wali diet nie płaci.wyżywienie ze swoich marnych 5zł na godzine.Na chronionej budowie brak prądu.tylko kawa przy gazie.odradzam a szefostwu zalecam docenienie i przyznanie pracownikom wyżywienia

Buryyy
@senior 16.05.2015 19:27

Każdy, kto przyjmuje się do pracy, zna zasady, warunki pracy i wynagrodzenia - jak Ci nie pasuje to nie pracuj tam - PROSTE, a nie komentujesz jak jakiś frajer... opłacony przez konkurencję :-D

n

mAkInToSh-PL
@n 17.04.2015 22:04
Jeden człowiek po cywilnemu, który jeżdzi z fotelikiem dla dziecka w samochodzie, to ta konkretna załoga?...

Nie zawsze pracownik jest na służbie, nie zawsze musi wykonywać obowiązki w mundurze służbowym, a po drugie lepszy taki jeden młody sprawny i po cywilu, niż DWA DZIADKI - INWALIDZI, zatrudnieni w AGENCJI "SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW"... Buhahahaha... Którzy jak zajeżdżają na interwencję, to pytają się Klienta czy zadzwonić po Policję!

MikePL

Co najważniejsze firma dobrze stoi finansowo, wynagrodzenie zawsze na czas, wcześniej pracowałem w takiej firmie krzak jak Biuro Ochrony KRIS z Opalenicy, to była porażka, wypłaty w ratach i opóźnienia standardowo po 2 miesiące, ale na szczęście KRIS niedługo się zamyka, bo upadają i inne firmy przejmują ich obiekty. A wracając do LION-a. Konkretna załoga, konkretne kierownictwo i w każdym temacie idzie się dogadać, Szef po prostu jest człowiekiem, a nie "PANEM PREZESEM".

on62

ok ogólnie

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia LION - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia LION