Opinie o Agencja Elektra w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Elektra. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Elektra na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Elektra w Warszawa

Mariusz Nowy wpis

Czy agencja ma dobre podejście do nowych pracowników ?

Scorpila Nowy wpis

Witam Jeśli chodzi o pracę w Elektrze to jak dla mnie jedynym minusem są wypłaty gotówką w biurze. W dzisiejszych czasach już mogliby postawić na przelewy:) Jednak w regulaminie jest powiedziane jaka jest forma wypłat więc jeśli się ktoś na to nie zgadza to nie podejmuje u nich pracy i tyle:) plusy to różnorodność zleceń i to, że koordynatorka podchodzi do dziewczyn po ludzku i stara się dobierać lokalizacje pracy najbliżej, żeby nie trzeba było jeździć z Marek do Piaseczna Wypłaty są zawsze na czas Plusem jest też to że więcej mają degustacji niż stania przy półce i zapraszania do zakupu produktu bez gratisów czy degustacji Ogólnie polecam pracę u nich

Mija Nowy wpis

Polecam współpracę. Wypłaty zawsze w terminie, lokalizacje i akcje zawsze do dogadania z Koordynatorką. Lubię atmosferę w Agencja Elektra za: swobodna atmosfera pracy

Cezary Nowy wpis

Bardzo dobra firma dla chcących pracować.Generalnie narzekać mogą tylko maruderzy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agencja Elektra odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Hostessa Ania

Pracowałam dla nich w zeszłym roku. Wszystko OK. Koordynatorka Paulina bardzo miła, wszystko wyjaśnia i tłumaczy, wypłata na czas. Czekam na kolejne zlecenia.

Justyna

Zastanawiam się nad aplikowaniem. Trochę niepokojące wpisy czytałam.

Werka

Całe szefostwo powinno się zastanowić nad zmianą koordynatorek. Babki są po prostu nie przyjemne. Ogólnie zła organizacja pracy. Nawet się nie chce pracować jak są takie koordynatorki.... Co do wypłat-wypłacają ale też nie w terminie, odbiór tylko osobisy-minus!! Mozna znalezc duzo lepsza firme na terenie Warszawy, nie polecam ;)

Majka

Mają obecnie jakieś przyjęcia bo chętnie podjęłabym z nimi współpracę, a aktualnych nie widzę :) Osobiście myślę, że każdy powinien sam spróbować, a nie tylko kierować się opinią innych.

hostessa

bardzo dobra firma, karty pracy dostajesz ktore trzeba podpisac jedziesz w wyznaczonym dniu dajesz karte pracy i pieniadze wyplacają, nie rozumiem.. Jak ktos nie umie czytac ze zrozumieniem umowy to juz jego problem. Pracowalam juz nie raz nie dwa i nie było zadnych problemów. Ten kto sumiennie wykonuje prace nie ma zadnych problemow proste :)

tralalala
@hostessa

pracowniku elektry kazdy wie ze piszesz to tylko Ty bo szefowa kazała :)

aaa

Ta agencja to chyba jakiś żart. Nie dostałem wynagrodzenia na podstawie "iksa" przy moim nazwisku i pamięci szefowej ze je odbierałem i doskonale to pamięta. Kpina. Nie polecam.

SADSAS

Witam pracowałam w Elektrze przez rok, tyle ile nerw się najadłam przez nieodpowiedzialność agencji nikt mi nie zwróci. Moja pierwsza akcja? I bum konfrontacja z ochroną która chciała moją ksiażeczkę sanepidowską, mimo iż uprzedzałam około 10 razy przed akcją że takowej nie mam i czy będzie problem. Owszem nie było, kazano mi iść i na litość prosić ochronę aby mnie wpuscila na teren sklepu, w innym wypadku przeniosą mnie na inny sklep. Ignorowanie tego że potem sklep ma problemy z sanepidem. Częste wysyłanie poza granice Warszawy co się równa z długim dojazdem i nie koniecznie zwrotem za dojazd. Kary na szczęście nie miałam okazji widzieć ale premii również, co do wypłacalności nie ma tragedii z tego co pamiętam nie zdarzyło się abym miała jakoś specjalnie długi czas oczekiwania na nią. Aczkolwiek koordynatorki nękają SMS o każdej porze dnia i nocy gdy jakaś z dziewczyn w ostatniej chwili zrezygnuje szukając zastępstwa

ELEKTRA

Witam! kkkk - jaki masz problem z wypłatą wynagrodzenia? Bardzo proszę o kontakt z nami najlepiej pod nr 506-103-078 oraz 602-361-205. Niezwłocznie zajmiemy się sprawą.

kkkk

oni sobie robia zarty z ludzi, prosza o zrobienie akcji czekasz na pieniadze prawie 2 miesiace a pozniej cisza!!

Promotorka

Nie wiem kto śmiał tak obmówić firmę Elektra ale wszystko co napisał to bzdura. Wypłaty regularnie, biuro cały czas w tym samym miejscu. Umowa w należytym porządku. Kulturalni ludzie. Można poznać ciekawe osoby i wziąć udział w szkoleniach, które bardzo się przydają.

*******

Brak umowy, nawet jeśli firma z nami ją podpisze to jest dołączona seria aneksów zawierających kary za różne przewinienia. Firma podaje sie za filję innej firmy tłumacząc dwu miesięczny okres oczekiwania na wypłatę. Często zmieniają adres siedziby przez co unikają zemsty na oszukanych młodych ludziach. Przykład: mając z góry ustalony grafik dzwonią do was aby odwołać pracę danego dnia po czym przy wypłacie dowiadujecie sie iz zlamalisvie regulamin nie stawiajac sie w miejscu zlecenia przez co naraziliscie firme i nie nalezy sie wam wyplata, w razie zażądania wypłaty zostaniecie postraszeni policją oraz że firma może potraktować wasze zachowanie za próbę wyłudzenia. W ten oto prosty sposób szefowie firmy żyją ponad stan na co dowodem może być fakt iż jedna z szefowych kupiła swojemu partnerowi zegarek za około 15tyś pln.

Elektra
@*******

W tym samym biurze jesteśmy od 2010 roku. Nie rozumiem skąd zarzut że ciągle zmieniamy biuro. Nigdy nie podajemy się za filię innej firmy. Czasami pracujemy jako podwykonawca innej firmy. Wypłaty mamy zawsze w ostatni wtorek następnego miesiąca. Jest to jasno określone w umowie i w regulaminie. W celu podpisania umowy zapraszamy do biura od 9.00 do 16.00 każdego dnia.

Zawiedziona

Nie polecam pracy u nich!!! pracowałam jako hostessa - umowa zawierana ustnie, bo na odległość, wykonujesz pracę, wysyłasz raport i... czekasz w nieskończoność na wynagrodzenie, a oni nie odbierają, nie odpisują i mają Cię gdzieś...

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Elektra - Warszawa

Agencja Elektra
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • ul. Janosika 167a
    92-108 Warszawa