ANTWEX sp z o.o.

Lublin

Opinie o ANTWEX sp z o.o.

Łukasz

@jakik no powiem ci, że sam nie wiem jak to odbierać. Ani strony nie można znaleźć, ani też tutaj nie ma żadnych ofert pracy od nich. To dziwne, jak na agencje pośredniczącą.

a.

W pełni się zgadzam z opinią, właściciele dużo obiecują, a kasy nie widać i nie słychać o wypłacie. Potwierdzam też, że oszukują swoich ludzi ze wschodu obiecując im pracę i zarobki w Niemczech, czy Holandii itd. Najlepiej się tam nie zatrudniać.

Były

Hahahahah, komentarz pisany na zamówienie prezesa, szczególnie ostatni cytat - "Kaska też fajna" rozbawił mnie do łez. Jeśli dla kogoś 800 zł za miesiąc pracy po 12-13 godzin dziennie to fajna kaska to GRATULACJE.

te opinie to konkrencja pisze. spoko firma, pracuje dla nich i jestem zadowolony. kaska tez fajna:)

Mister/Miss

Szkoda,ze tak mało opinni...czytam i nie wierzę......ale ja już wpadłem/am w to ( usunięte przez administratora ) Unikanie rozmów co do dalszego zatrudniania,co do umowy i warunków. zadnych konkretów, zadnych zasad.........czekanie.Ile jeszcze potrwa ten okres próby

RusPol

Uwaga na tego pracodawcę, kłopot z roliczeniem się, praca zakrawa na wyłudzanie. Generalnie moge powiedziec wszystko, co zle. Okropna atmosfera w pracy[usunięte przez moderatora] Wielka ulga po rozstaniu z tym pracodawcą- nikomu nie życzę trafić do tej firmy.

Zostaw opinię o ANTWEX sp z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANTWEX sp z o.o.