PH "DOBIS"Sp.z o.o.
3 30 5 5 1
piątek pijany Nowy wpis
 Rekomendacja

29.01.2020 piątek był pijany na nocy. Czteropak wniósł. Nocy nie zaczął a już wstawiony był, jak co 2 noc. Jak by nie był to by się nie pisało. Nawet lepiej coś mocniejszego niech przynosi, żeby trzeźwiał po kątach do 6 do rana maszyny stoją to roboty nie ma nie ma co robic mozna odpoczac. co druga noc pijany slabe plemniki zapija o 6 na 700 włącza żeby nadrobić. Impotencja mu sie nasilila to zapija. Kret i jego bla bla bla w sumie deske se nie umial zaplodnic su.  - - -  ke ciezko bylo mu zrobic plus 11.02.2020 ok. 16:30 rafalek cygary palil przy biurze w krzakach wiadomo plemniki slabe jakby sie przeszedl dalej to juz calkowicie (usunięte przez administratora) by zamarzly. (to ze stycznia i lutego. Prawda w oczy kole tak wiec pawelek glupi pawelek ten co ma takiego syna ped*** ge** adriana glazar, odplatnie wizerunek sobie (usunięte przez administratora) probuje ocieplic)

Tak35Nie
Rafał Nowy wpis
 Rekomendacja

Moge pic na hali i pijany lezec na magazynie i w samochodzie mi wolni, prezes mi pozwolił. Zreszta prezes łyka ode mnie wszystko co zmyśle o każdym potem nawet śmieje z prezesa ze stary glupi i mi wierzy we wszystko co mu zmyśle. Nie ma ilości wina drukarza i baby - proste. Przecież nie powiem ze pijany smacznie sobie śpie schowany i wszystko stoi bo mi prezes 200 zł i drewna nie da i czym bede palił w piecu - jak kamer nie było to dopiero były czasy. Tam zaraz ukradłem drzwiczki i szafki prezesowi, poprostu pożyczyłem, mi wolno. Raz nawet powiedziałem prezesowi że drukarze maszyny włączają dopiero o północy zeby naszczuć prezesa na drukarzy zeby odwrocic uwage i jestem z tego dumny.

TakNie
weronika Nowy wpis
 Rekomendacja

kret z produkcji rafalek niespelniony pol impotent z dabrowej 167 robi krecia robote na produkcji i do ucha prezesa p. g. i pijany na sluchawce do prezesa p. g.

Tak93Nie
Alicja Nowy wpis

Komentarze poniżej są dosyć dziwne i niepokojące. Jak jest w tej firmie, ktoś może napisać rzetelna opinie?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

o mega
 Rekomendacja

jest taki su...syn na produkcji ziemniak ku..a z pola. w okolicy i na zakładzie mówi się na niego kapuś, podpi...alacz, płatny donosiciel. godność kundla to rafał piątek dąbrowa 167 RZE 1J4L9. ma też g..ja, ku... pośrednicze elżbiete piątek (wdowiarz 4) przy asnyka 10 rzeszów RZE 51856. c.el d..y zaczął dawać zarządowi, żeby się podlizać. do tego śmiəcia lepiej się nie oddzywać; wiadomości będzie wyciągał a za chwile będzie leciał jak karetka pogotowia ratunkowego na sygnałach świetlnych i dźwiękowych (usunięte przez administratora) i wszystko będzie w zarządzie. oczywiście milion razy ufantazjowane. du.ek w ten sposób właśnie się spełnia życiowo jako podpiə...lacz i obserwator bo jak wiadomo psychopata jest niespełnionym impotentem. dzieci nie umie robić elżbieta tyle razy du.e nadstawiała a barachło dziecka nie potrafiło zrobić. dopiero ze słoika. także gn..a wszędzie pełno tam gdzie nie trzeba. dziwne, że w II urzędzie skarbowym rzeszów cwaniaka jeszcze nie było z wiadomością, że spółka dobis płaciła szma..arzowi częściowo za prace do koperty nieopodatkowane nie wykazując dochodu w urzędach, no ale przecież podpi..dalacz zajmuje się wszystkim i wszystkimi tylko nie sobą i pijaństwo swoje na zakładzie na nocach, że maszyny mu stoją po 5 6 godzin a impotent pijany leży pod nimi lub w szatni do zarządu. jedyna rzecz co mu stać potrafi. wyidealizowany impotent a w sumie jak z gołą d..ą sz.ja przyszła na dąbrowe do kurnika tak g.ój siedzi chałpy se jeszcze nie wystawiła pała a niby wielki pan zas..ny napompowny znawce ze wszystkimi mądrościami a jak przyjdzie co do czego to wychodzi z niego buc, g.ój i deb.l, który wszystkiego sie wypiera z dwoma gn..ami w kurniku. dobrze, że sperma sku..ysynowi nie działa za często to przynajmniej patologi za dużo od po..ba nie będzie. tak więc (usunięte przez administratora) czasami się nudzi wiec fałszuje listy obecności pracownikom na ich szkode, celowo wprowadzając w błąd kadry co prowadzi do zaniżonych wypłat. Jprdl pies go (usunięte przez administratora) suk..syn swoje listy fałszuje na korzyść, że nie ma go w robocie a wstecznie wypisuje, że był. to bandyta jest karany już był. sk..iel deske w kurniku płaską ma to dowartościować się musi w robocie zaglądając do cycków na kamerach. zeszycik jeszcze niech se założy kto ile razy siku idzie do kibla robić i osobny z pijaństwem dla siebie c..j mu na ryj niech śśie pałe tylko tyle ma do zaoferowania. smieciowi z tego pijaństwa na zakładzie już całkiem w łebie się poj..ało. barachło żeby to zdechło jak najszybciej to będzie spokój. tak więc to fałszywy psychopata także do kapusia trzeba być zdystansowanym i mieć na uwadze listy obecności.

Tak118Nie

Zostaw opinię o PH "DOBIS"Sp.z o.o. - Trzciana

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PH "DOBIS"Sp.z o.o.