JYSK-FYNSK TOMRER

Børkop

Opinie o JYSK-FYNSK TOMRER

myszka

solidna????...regionalni i ich wybujałe ambicje....zasady KKD, które w praktyce nic nie znaczą, jestem w prawdzie z innego miasta ,niedługo się zwalniam...mam dość harówki, bólu kręgosłupa, problemów ze sprawami kobiecymi bo.... w pojedynkę dźwigałam olbrzymią szafę Bruxella, bo za mało ludzi na etacie,a klient czeka... zostawania po godzinach, odbierania telefonów z pracy po godzinach a na koniec stwierdzenia...."za mało z siebie dajesz".. nie wiem jak w innych sklepach.. u nas mówimy JYSK-Biedronka, to niby taki żart ale dla mnie bolesny, bardzo bolesny... bo wiązałam z tą firmą przyszłość

solidna firma Od jakiej stawki można negocjować pensję? 3000 netto Najbardziej podobało mi się w JYSK-FYNSK TOMRER: możliwość urlopu co 5 tygodni Najbardziej nie podobało mi się w JYSK-FYNSK TOMRER: podobało mi się wszystko

Zostaw opinię o JYSK-FYNSK TOMRER - Børkop

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JYSK-FYNSK TOMRER