Opinie o Logart Personnel Consulting w Warszawa

Logart Personel Consulting

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logart Personnel Consulting w Warszawa

Dora Nowy wpis

Co sądzicie o tym atrakcyjnym systemie premiowania dla pracowników rekrutacyjnych, można liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie? Widziałam ich ofertę bezpośrednio do pracy tu w firmie i chciałabym aplikować do działu.

Mari Nowy wpis

Witam! Czy ktoś morze wie jak wygląda zatrudnienie dla Ukraińców ,czy ktoś się zatrudniał przez tą Agencję? Nigdy nie zwracałam się przez takie agencję???

Jeremi Nowy wpis

Firma dobra pod każdym względem, dobrze się pracuje w fajnej atmosferze a i zarobki zupełnie przyzwoite.

... Nowy wpis

Witam, Chciałbym zatrudnić się w tej firmie, lecz nie wiem czy warto, może ktoś jest chętny podzielić się opinią. Interesuje mnie praca w Pruszkowie. Pozdrawiam.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Logart Personnel Consulting? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Spedytor międzynarodowy?

Opinię drogi Norbi uzyskuje się od początku przed zawarciem umowy. Jeśli przejawia się kłamstwem to... wybacz Zwróć uwagę ile firma logart pobiera Ci miesięcznego wynagrodzenia. Jak stonka obiera krzaka ziemniaka.I mów że jest super.Ale ok jesli uważasz że to Ci pasuje...Powodzenia ;)

@anonymous

Witam. Pracowałam przez tą firmę Logart.Nikomu nie polecam.

Zdecydowanie odradzam. Mam doświadczenie kierownicze i biurowe. Jednak sytuacja zmusiła mnie do podjęcia pracy w magazynie.Ucieszylam się gdy dostałam ofertę pracy. Super pracodawca pensja w granicach 3200- 4500 brutto. Oczywiscie umowa o pracę. Aplikowałam do firmy Westwing. Zostałam telefonicznie zaproszona na rozmowę. Okazalo się że to firma tymczasowa o czym wczesniej było "ciiichoooo" .Oferowano 17zł brutoo za godz. Na spotkaniu po akceptacji i zgody na dalszą współpracę otrzymałam ..."umowę zlecenie 16 zł brutto + możliwe ( no ale jakby nie zagwarantowane ) 1zł premii" ...hmm z trudem ale zgodziłam się . W między czasie szkolenie telefoniczne bhp i termin rozpoczęcia pracy. Dzień przed otrzymuje SMS... niestety kierownik nie ma dla Pani miejsca. Więc po co to zamieszanie ze strony LOGARD...brak kompetencjii. Mało tego.. dostaję od nich wiadomość z wyjaśnieniem i nową ofertę pracy za jeszcze mniejszą stawkę . Po prostu żenada....

Joanna

@Mariusz, a czy możesz trochę doprecyzować swoją wypowiedź? Na czym polegały różnice w przedstawionej ofercie a jej faktycznym stanem? Czy ktoś z Was chciałby jeszcze napisać coś na temat pracy w Logart Personnel Consulting w Warszawie? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich z pewnością będzie bardzo ważna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Mariusz

Nie polecam, wieczne komplikacje i problemy, brak poszanowania dla pracownika. Brak terminowości przelewu wynagrodzeń, nierzetelne i niedokładne przedstawienie ofert pracy. Oby nigdy więcej, nie pozdrawiam.

szukający pracy

czytając wasze opinie to Logart ,jest ok, czyli można aplikować tak?chciaż nie maja ostatnio ofert pracy...szkoda

Feliks

Logart jak wiem ma bardzo imponującą listę nowych ofert pracy! Można cos dla siebie wybrać a ponieważ to solidna agencja więc chętni powinni być zadowoleni. Wprawdzie opinie na forum są różne ale myślę, że zawsze tak może być, iż jedni chwalą a komuś innemu nie odpowiada!

Joanna

@Zofiato świetnie, że Twoja współpraca z Logart Personnel Consulting przebiegła pomyślnie. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Jak wyglądała komunikacja z firmą? W jakich sytuacjach mogłaś liczyć na ich pomoc?

Zofia

Pracowałam już przez kilka agencji pracy, aktualnie zakończyłem około 2-letnią współpracę z Logart i mogę przyznać że nie miałam nigdy problemów z wypłatami, komunikacją, dokumentami itp. Jeżeli ktoś szuka pracy w Pruszkowie mogę polecić Logart :]

Joanna

Dwa dni temu ruszyła rekrutacja na stanowisko Key Account Manager (multimodal services). Firma Logart Personnel Consulting oferuje nawet do 12 tys. brutto podstawy. Pracujesz na tym stanowisku? Podziel się wrażeniami z codziennej pracy!

feel me

Hej, a jaka aktualnie panuje atmosfera u nich? Dzięki

IGOR

Ja pracuje w matras i sobie chwalę współpracę z tą agencja - IGOR

paweł

Czy był ktoś z tej firmy za granicą i na jakim pracował stanowisku ? chodzi mi o zawody związane z produkcją.

legion

Wyzysk w biały dzień, zatrudniają spawaczy za 12 zł brutto ,(9,60 netto) nie płacą dodatków za noce ,soboty i niedziele....

pablo

Agencja działa bardzo chaotycznie, przekłada terminy pracy z dnia na dzień, obiecuje więcej niż w rzeczywistości oferuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Logart Personnel Consulting - Warszawa

Logart Personnel Consulting