Logart Personnel Consulting

Opinie o Logart Personnel Consulting

szukający pracy

czytając wasze opinie to Logart ,jest ok, czyli można aplikować tak?chciaż nie maja ostatnio ofert pracy...szkoda

Feliks

Logart jak wiem ma bardzo imponującą listę nowych ofert pracy! Można cos dla siebie wybrać a ponieważ to solidna agencja więc chętni powinni być zadowoleni. Wprawdzie opinie na forum są różne ale myślę, że zawsze tak może być, iż jedni chwalą a komuś innemu nie odpowiada!

Joanna

@Zofiato świetnie, że Twoja współpraca z Logart Personnel Consulting przebiegła pomyślnie. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Jak wyglądała komunikacja z firmą? W jakich sytuacjach mogłaś liczyć na ich pomoc?

Zofia

Pracowałam już przez kilka agencji pracy, aktualnie zakończyłem około 2-letnią współpracę z Logart i mogę przyznać że nie miałam nigdy problemów z wypłatami, komunikacją, dokumentami itp. Jeżeli ktoś szuka pracy w Pruszkowie mogę polecić Logart :]

Joanna

Dwa dni temu ruszyła rekrutacja na stanowisko Key Account Manager (multimodal services). Firma Logart Personnel Consulting oferuje nawet do 12 tys. brutto podstawy. Pracujesz na tym stanowisku? Podziel się wrażeniami z codziennej pracy!

feel me

Hej, a jaka aktualnie panuje atmosfera u nich? Dzięki

IGOR

Ja pracuje w matras i sobie chwalę współpracę z tą agencja - IGOR

paweł

Czy był ktoś z tej firmy za granicą i na jakim pracował stanowisku ? chodzi mi o zawody związane z produkcją.

legion

Wyzysk w biały dzień, zatrudniają spawaczy za 12 zł brutto ,(9,60 netto) nie płacą dodatków za noce ,soboty i niedziele....

pablo

Agencja działa bardzo chaotycznie, przekłada terminy pracy z dnia na dzień, obiecuje więcej niż w rzeczywistości oferuje.

Zostaw opinię o Logart Personnel Consulting - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logart Personnel Consulting