Grupa iTur.pl Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Grupa iTur.pl Sp. z o.o.

to

no niestety, przykrasek, te co były, a było ich sporo, są póki co trochę nieaktualne już, ale przecież otwiera sioę właśnie nowy sezon turystyczny więc na pewno lada moment się powinno całe mnóstwo nowych rekrutacji pojawić, taka specyfika tez branży.

praca

@agnieszka można wyslac cv na praca@itur.pl. Jeśli przyciągnie uwagę to może miejsce się znajdzie :)

paulinasz.

Bardzo miło wspominam pracę dla Grupy iTur.pl. Miła atmosfera, pieniążki zawsze na czas zgodnie z ustaleniami, idealna komunikacja wewnętrzna. Zachęcam do podjęcia współpracy.

Zostaw opinię o Grupa iTur.pl Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa iTur.pl Sp. z o.o.