Studio MW Parkiety Egzotyczne

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o Studio MW Parkiety Egzotyczne

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio MW Parkiety Egzotyczne

Tymoteusz

To jest generalnie forum dla pracowników a nie dla klientów firmy. Praca w firmie jest spoko. szkoda tylko, że mało ludzi pisze bo potrzeba więcej reklamy dla firmy!!

ax

no i wykonawcy sa zadowoeleni z placy i pracy jaka wykonuja, bo chwala firme ze sa wyplacalni i na to co sie umowia to jest

rybak

Robiłem w tej firmie już drugą podłogę i jestem bardzo zadowolony.Nie rozumiem tych narzekań powyżej.Zawsze na czas i materiały wysokiej jakości.Obsługa miła i pomocna od początku do końca.

truchal

A moja współpraca układa się ok. Kontakt z pracownikami bardzo pozytywny, a i o właścicielu firmy nic złego nie mogę powiedzieć. Rozliczyliśmy się terminowo, a i jakość prac jest na wysokim poziomie. Dlatego wielki "+" i polecam współpracę.

Paweł

No niestety muszę dołączyć - beznadzieja od góry do dołu. Żałuję że nie zajrzałem na to forum wcześniej

100-
@Paweł 25.03.2015 10:15
No niestety muszę dołączyć - beznadzieja od góry do dołu. Żałuję że nie zajrzałem na to forum wcześniej...

I ja żałuję, ze nie sprawdziłam opinii o tej firmie. Towar miał być w ciągu 4 tygodni, a musiałam czekać ponad 6 tygodni. Oczywiście o rekompensacie za niedotrzymanie terminu nie bylo mowy. Panele położone kiepsko, szpady między panelami i listwami. Tak to podłogę układają amatorzy. Nie polecam.

Tymmbeusz

Witam, ja również zdecydowanie odradzam. Już po pierwszym sezonie grzewczym, pojawiły się znaczące szpary i łódkowanie pomimo przedsięwziętych kroków rekomendowanych przez MW (kontrola wilgotności, nawilżacze, etc.). W momencie kiedy chciałem zareklamować usługę i produkt, okazali sie być niedostepni (maile, telefony, nie pojawiali sie na umowione spotkanie). W koncu po 6-7 miesiacach pojawil sie ich specjalista i zgodnie z naszymi przewidywaniami nie uznal reklamacji. Nie raczył natomiast przedstawic powodów na pismie, abysmy mogli domagac sie rekompensaty inna droga. Po niespelna dwoch latach uzytkowania podlogi nadaje sie do zrobienia na nowo. ODRADZAM

Ziober

Unikać jak ognia. Firma krzak. Żal tylko pracowników bo muszą zbierać opierdziel od klientów za niekompetencje właściciela i pseudo właścicielki firmy. Nie wywiązują się z terminów, właściciel najwyraźniej uważa, że pieniądze wpłacone na towar służą do sponsorowania jego wystawnego życia. Jeżeli ktoś z Państwa trafi na "właścicielkę" to unikać jak ognia. Ta kobieta nadaje się tylko do noszenia teczki a nie do udzielania informacji technicznych i nie tylko.

jj

Absolutnie nie polecam tej firmy. Ponad 2 miesiące temu zamówiłem parkiet (wpłacając 8 000 zł zaliczki). Firmie zajęło 60 dni stwierdzenie że nie są w stanie dostarczyć wybranego wzoru i usługi. Przez ten czas niestety nie udało im się nas poinfomować o ewentualnych problemach. Zwrot pieniędzy zajął im kolejne 2 tygodnie (w ratach). O żadnej rekompensacie za stracony czas i kredytowanie ich wątpliwej działalności nie było mowy. Nie rozumiem jak można mieć takie podejście do biznesu i klienta. Jak dla mnie czarna lista.

ah1n1

Szkoda słów. Jeżeli chcesz popaść w długi to tylko dzięki tej firmie. Spóźniają sie z wypłatami, a jeżeli płacą to z wielką łaską że muszą płacić. Każdemu z pracowników są winni jakieś pieniądze ale udają, że nie pamiętaja. Jak się człowiek upomni to najpierw jest wielkie zdziwienie, że jeszcze nie dostał a potem jest ciągłe czekanie na kase. Ciągle słyszy się ze przelew juz poszedł albo ze pojdzie bo np. bank nagle przestał działac. I zaczyna się czekanie miesiącami. Nie polecam firmy!!!

Zostaw opinię o Studio MW Parkiety Egzotyczne - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio MW Parkiety Egzotyczne