Link Sp. z o.o.

Wiązowna

Opinie o Link Sp. z o.o.

eleonor

Dają bezproblemu odrazu umowę, kasa także w pełni na czas, żadnych opóźnień, można się dogadać. Nie zrobią Cię na ostatni grosz w bambuko jak większość dziadtransów

Prat

Dają umowę o pracę nie trzeba popylać na działalności , dobrze.

Shape

Może podeślij cv jeszcze raz? ;) Nie poddawaj się tak łatwo, fajna praca no i kasa niegłupia. Kasa bez opóźnień, świadczenia.

kondi

Cześć wszystkim .Czytałem sporo na temat firmy bo miałem nadzieję , ze uda się tutaj załapać do pracy. Niestety do dnia dzisiejszego nie udało mi się to i powoli zaczynam tracić nadzieję. Pomimo że ludzie opowiadali że szukają operatorów CNC od niedawna

Tom

Remek, przyjmują nawet bez doświadczenia przyuczasz się ;) To akurat fajna sprawa bo uczysz się na przyszłość ;)

Jarek

Praca w biurze to wyzysk, podpisujesz umowę na 8h na dobę a pracujesz min 10h, na początku obiecują premię min 30% miesięcznie, później okazuje sie ze TARGET ustala sie tydzień przed wyplata i nie ma możliwości osiągnąć celu bo jest wyśrubowany na max! Druga sprawa to nie płaca za nadgodziny, średni czas pracy w miesiącu to dużo ponad 230h. Zarządzanie w firmie to jedna wielka prowizorka, robią masę projektów które nie trwają dłużej niz 2-3 miesiące. Teraz chcą wprowadzić prace po 12h od 6:00 do 18:00 i druga zamiana od 18:00 do 6:00. Nikt sie na to na razie nie zgadza ale z drugiej strony i tak pracujemy po 11h to teraz przynajmniej było by to jakoś udokumentowane. I najgorsze to telefony po pracy do 22:00 i często o 3:00, 4:00 nad ranem. Zarobki jest blisko średniej krajowej ale jeszcze trochę brakuje, generalnie po przeliczeniu pensji na godziny to wychodzi średnio tyle ile zarabia pomocnik na budowie, czyli ok 11zl na godzinę. Generalnie polecam Pracodawce dla kogoś bez doświadczenia i kogoś kto chce potrenować swoje nerwy. Ja jeszcze pracuje ale nie wiem ile to potrwa....

aniela

Praca biurowa bardzo w porządku, ja jestem zadowolona

nestor

Jasne, że dobrze, nie trzeba walić głową w mur jak w wielu firmach, gdzie tylko doświadczonych biorą

Marcin

Tylko nowa flota, umowa o pracę, przyjmują nawet bez doświadczenia, robią szkolenia dla młodych kierowców, szybka i sprawna rekrutacja

Karol

Pensja przyzwoita, ale to zależy od tras itp., więc ogólnie nie da się tego napisać. Ale warunki bardzo dobre, dają umowę o pracę, pieniądze zawsze na czas

Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie Link Sp. z o.o. i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz.

Zostaw opinię o Link Sp. z o.o. - Wiązowna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Link Sp. z o.o.