Opinie o Elektrosys s.c. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elektrosys s.c.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Elektrosys s.c. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrosys s.c. w Kalisz

@pracodawca Nowy wpis

Powiem tyle osoby w tej firmie postawione wyżej znęcają się nad młodszymi wysługują się brygadzista to zwykły (usunięte przez administratora) który nic nie robi mowa o Patryku pogorzelcu myśli że jest na wyższym stanowisku i wszystko mu wolno jest miły tylko jeżeli co chce ogólnie nie polecam można nabawić się problemów psychicznych przez taką osobę o której jest mowa

Maciej

@rolo, rozumiem, że możesz mieć pozytywne doświadczenia związane z pracą w firmie Elektrosys, jednak warto by było odpowiednio uargumentować swoją wypowiedź i przedstawić, jakie konkretnie warunki oferuje pracodawca swoim podległym pracownikom. Czy możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoje zdanie w tym temacie?

Rolo
@Maciej

Warunki z pewnością zależą od wiedzy i umiejętności pracownika oraz jego zaangażowania, są rozpatrywane indywidualnie. Na pewno duże możliwości rozwoju , duże inwestycje.

Kierownik Nowy wpis
@Maciej

Najnizsza krajowa reszta pod stołem. Nagminnie obcinają godziny (pomyłki) ;)

Iza Nowy wpis
@Kierownik

Ah pomyłki... A dokładnie ile pod tym stołem dorzucają?

DDAY Nowy wpis
@Kierownik

10 godzin pracy w tym: 7;00 na magazynie, fajka pierdu pierdu 7.30 wyjazd, 8.30 dojazd, kawa do 9:00 , praca, 10.00 do 10.30 przerwa, po przerwie faja bo jak to na przerwie, 11:00 do 14:00 praca w tym oczywiście faja, messenger, kibel, 14:00 do 14:30 przerwa, po przerwie faja do 15 :00, no chyba ze sumienie ruszy to 14:45, do 16:30 praca, 16:30 do 17:00 spakowanie się i zjazd na magazyn, 17:00 koniec Suma koło 5h pracy na 10 płacone i kto tu się myli??

Damian

Skąd wynika ta duża rotacja pracowników ?

@Damian

Ponieważ do pracy przychodzi się pracować. Większości nowych zatrudnionych wydaję się słuszne powiedzenie "czy się stoi czy się leży...." . te czasy już się skończyły. Poza tym nikt nie chce pracować z kimś po kim notorycznie trzeba poprawiać lub myśleć za niego.

Kierownik
@Damian

Pieniądze pod stołem. Co innego na rozmowie co innego w pracy.

Ryszard

Są osoby którym żadna firma nie odpowiada nawet tak dobry pracodawca jak Elektrosys, polecam pracę

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Elektrosys s.c.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
th

nie warto!!, chyba że ktoś szuka pracy tymczasowej, bo w tej spółeczce nowi przychodzą, i są zwalniani po 1-3 miesiącach, nikt im nie pasuje bo wszelkie opinie i oceny pracujących otrzymują od największego nieroba adasia albo może i mają taką politykę, czy jest zawierana nowa umowa z pracownikiem? :) dziwni mnie że przyjmują obce osoby i igrają z zusem

@keno
@th

drogi kolego, podejrzewam, że już kilka razy zmieniłeś pracę, bo nigdzie nie chcą płacić za brak wiedzy i chęci do pracy. Ja pracuję i mam umowę od pierwszego dnia, swój brak wiedzy przedstawiasz nawet na szerokim forum internetowym, gdyż jak Ci pewnie wiadomo lub nie firma Elektrosys pracuje w większości na dużych inwestycjach i tam nie ma wejścia bez umowy o pracę, wszystkich badań lekarskich, szkoleń bhp itp.

@keno

A ja pracuję i jestem bardzo zadowolony, miła atmosfera, można zarobić, wynagrodzenie zawsze na czas.

Maciej

@Rolo, dziękuję za Twoją odpowiedź. Czyli, jak dobrze rozumiem kwestia warunków oraz poziomu wynagrodzenia jest elastyczna i zależy w dużej mierze od tego, jakie doświadczenie ma potencjalny pracownik? Co w przypadku, kiedy potencjalny pracownik nie ma żadnego doświadczenia? Taka osoba również ma szansę otrzymać pracę w firmie Elektrosys?

@Maciej

Witam, jestem aktualnym pracownikiem tej firmy i jedyne do czego można się przykleić to ludzie pracujący w niej. Tzn. ludzie nowi - fajeczka, leń, nie chęć do pracy, ciągle zmęczony, spóźnia się. Nie dziwi mnie opinia ,że ludzie są po trzech miesiącach zwalniani - zasłużyli na to. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie - jak dobrze pracujesz to dobrze zarabiasz, nic za darmo. Jak robisz coś dzień co normalnie robi się godzinę to samo odpowiedz ile chcesz zarabiać.

@pracownik

Co możesz napisać o ewentualnych możliwościach rozwoju zawodowego pracując w firmie Elektrosys s.c.? Czy są szansę, aby osoby zaangażowane oraz dokładnie wykonujące swoje obowiązki mogły z upływem czasu awansować na wyższe stanowisko? Przedstaw, jak wygląda ten aspekt w tej firmie.

@Maciej

Osoby zaangażowane i dobrze wykonujący swoją pracę jak najbardziej mogą awansować i zyskiwać z tego profity.

@pracownik

Znasz przypadki osób, które rozpoczynały karierze w firmie Elektrosys od najniższego szczebla zawodowego a mimo to z upływem czasu udało im się osiągnąć wyższe i lepiej płatne stanowiska? Chciałbym, abyś precyzyjniej określił jakiego rzędu zarobki oferuje pracodawca tym pracownikom.

rolo

witam ja pracowałem w firmie przez dłuższy czas i bardzo dobrze ją oceniam.

On

Hej, pracuje ktoś w tej firmie? Jakie wrażenia?

admin

Macie doświadczenie w pracy w firmie Elektrosys s.c. ? Co możecie powiedzieć na temat szefa, współpracowników? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrosys s.c. - Kalisz

• Jak się pracuje w Elektrosys s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrosys s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Elektrosys s.c.
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Górnośląska 56
    62-800 Kalisz