I LO Włoszczowa

Włoszczowa

Opinie o I LO Włoszczowa

aro
użytkownik zarejestrowany

anonim, bez przesady w Liceum sporo mozna się nauczyc, tylko wiele tez to praca w domu, na lekcjach to jedno, a własna praca to drugie. To zreszta forum pracy, to napiszcie lepiej jak dyrektorka traktuje nauczycieli.

narazie ta szkoła nie wydaje mi sie w ogóle fajna, nauczyciele tez..;/ tym bardziej dyrektorka najpierw namawia uczniów aby przyszli do tej szkoły a następnie mija się z celem -> obiecuje im i nie wywiązuje się z oowiązków.. ale bywa..;/ nie polacam nikomy tej szkoły.. ;) pozdrawiam

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z I LO Włoszczowa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): soilidna, profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .srednia Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .różni Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000 zl Najbardziej podobało mi się w I LO Włoszczowa: atmosfera...

Zostaw opinię o I LO Włoszczowa - Włoszczowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie I LO Włoszczowa