Opinie o Euro-Stahlservice Sp. z o.o.

Gorol

Robimy na hali już 3 lata u Nowaka w Covorden,teraz w Koloni swoje trza robić na ringach albo stole. Szału ni ma jak szybko kręcisz to dostaniesz 25 centów podwyżki ,spanie daja , szmaty też. Robłem w Holandi na foli u chłopa cały dzień szparagi, sałata i inne gówno kto był to wie jak jest. Układy w robocie sa wszendzie musisz w dupe dostać i sie pokazać.

Zuzanna

@NIEZBEDNY nie obrażaj nikogo na forum. Regulamin znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś pozostawi informacje o pracy w firmie eurostahlservice? Jakie są mocne strony pracy w tej firmie?

Zuzanna

@Były niewolnik obozu pracy w koln marsdorf na forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. @Bolek skąd takie poważne oskarżenia? Czy jesteś pewien tego co piszesz?

Marsdorfik

Chodzi o to żeby każdy pracował na równi...nie jeden robi więcej, drugi pomaluje sciany u kierownika lub zrobi jakąś fuche na boku z której kierownik ma korzyści i później taki przyjdzie na hale i nic nie robi bo ma przywileje ukierownictwa.

Pociotek

Pracuje w Euro-stahlservis nascie lat .... Pewnie jestem pociotkiem Mackowiaka albo innym dupowlazem . Jedno jest pewne jest to Firma napewno nie najlepsza na Rynku , Ale nie oszukuje pracownikow i placi na czas zawsze !!! Ci ktorzy Pisza Te super Opinie to Ci .....ktorzy juz Wszystkiego sprobowali i nadal szukaja firm ktore za to ze jestem!!! Zaplaca 10€ . Problem jest jeden .... trzeba pracowac !!! Sa tacy ktorzy chcieliby zatrudnic sie na chwile pochorowac pol roku. I jak sie pokapuja o Co chodzi to odejde i napisze jaka to banda . Browo, Jestescie grupa oszukanych ...... Ale nierobow . Kazdy kto tu pracuje dluzej wie jak jest i zarabia . A tacy jak Wy powinni miec swoje Firmy !!! Wtedy byscie ludziom naplacili . Napewno . Ale dobrze ze Was juz Tutaj nie ma .

Zuzanna

@Pracownikrozumiem, że nie zgadzasz się z opiniami @nn @hajko @madry 2. Chętnie również dowiemy się jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę. Co możesz powiedzieć o plusach pracy w eurostahlservice?

Mam wrażenie, że @hajko, @nn oraz @madry 2 to ta sama osoba. Te same konstrukcje zdań, bez interpunkcji, jakiegokolwiek sensu i z tym samym słownictwem najniższych lotów... Nie ma to jak pisać negatywne opinie i samemu sobie na nie odpowiadać. Firma funkcjonuje na rynku kilkanaście lat i cały czas ma się dobrze, a niestety istnieją ludzie, którym nigdy się nie dogodzi.

Zuzanna

@niezbednya co więcej możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia w firmie? Jakie benefity oferuje pracodawca?

niestety w usuniętych przez modratora wersach można sie domyśleć o co chodziło autorowi

Zostaw opinię o Euro-Stahlservice Sp. z o.o. - Usingen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Stahlservice Sp. z o.o.