counter
2 10 10 5 1
Były pracownik Nowy wpis

Widzę, ze przez lata nic się nie zmieniło słabe wynagrodzenie, brak bhp i brak poszanowania dla pracowników. Projekty może i ciekawe, ale atmosfera niestety bardzo toksyczna. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Karolina Nowy wpis
@Były pracownik

Jeśli jesteś byłym pracownikiem tej firmy, byłoby super gdybyś zechciał podzielić się Twoimi doświadczeniami. Na pewno przyszli kandydaci chcieliby dowiedzieć się jak praca w tej firmie wygląda od środka. Możesz przybliżyć nam na jakim stanowisku pracowałeś i jak zakończyła się Twoja współpraca z tą firmą?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Zieta Prozessdesign Sp. z o.o.?

Ja
@Pytanie

O dzieło lub zlecenie

Elżbieta Nowy wpis
@Ja

A czy jest szansa na negocjacje takiej formy umowy? Ciekawi mnie, czy też inne są w jakiś sposób dostępne, na przykład umowa o pracę lub B2B.

Kasia Nowy wpis

@ja a później umowa o prace ? Czy nie ma szans ?

projektant

Praca fajna dla osób, które chcą mieć bezpośrednią styczność z realizacjami od koncepcji po wdrożenie, jednak trzeba mieć dużo oszczędności na koncie i ponadprzeciętną oporność na stres bo z wynagrodzeniem, higieną i komfortem pracy to ciężko...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

ona123

Nie polecam, dla osob lubiących spokojna prace bez presji i wykonywania zadań nie będacych w ich kompetancjach, praca w nadgodzinach. Pracodawca nie przestrzega podstawowych zasad bhp.

Asker
@ona123

Proszę rozwinąć. Czym się Pani zajmowała?

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Zieta Prozessdesign Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Zieta Prozessdesign Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zieta Prozessdesign Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Moniuszki 29 lok. 2